Февруарчета 2025 г. -Темa 6

  • 35 412
  • 754
# 180
При предишната бременност (когато влязох за нормално раждане) не съм имала някакви специални усещания преди това, сега също нямам.  В същото време почти всяка нощ от сигурно две седмици сънувам, че започва раждане и като се събудя отнема известно време да осъзная истина ли е или не Grinning малко ми е притеснено този път ако тръгне през нощта как ще се организираме, говорихме с нашите да дойдат евентуално да гледат баткото, а ние да тръгваме към болницата, ако е нещо супер спешно ще трябва да го събудим и вземем с нас, ще видим (ако не си дочакам датата за секцио).

Което ми напомня - ако някой се е насочил да ражда другата седмица в МД (София) - пишете - мен ме приемат в понеделник и ще се радвам да се запознаем Simple Smile
Здравей аз също ще раждам в Майчин дом приемат ме в петък така, че може и да се засечем.
Виж целия пост
# 181
Успех и на двете ви, момичета! Ще чакаме новини Heart

При предишната бременност (когато влязох за нормално раждане) не съм имала някакви специални усещания преди това, сега също нямам.  В същото време почти всяка нощ от сигурно две седмици сънувам, че започва раждане и като се събудя отнема известно време да осъзная истина ли е или не Grinning малко ми е притеснено този път ако тръгне през нощта как ще се организираме, говорихме с нашите да дойдат евентуално да гледат баткото, а ние да тръгваме към болницата, ако е нещо супер спешно ще трябва да го събудим и вземем с нас, ще видим (ако не си дочакам датата за секцио).

Което ми напомня - ако някой се е насочил да ражда другата седмица в МД (София) - пишете - мен ме приемат в понеделник и ще се радвам да се запознаем Simple Smile
Здравей аз също ще раждам в Майчин дом приемат ме в петък така, че може и да се засечем.
Виж целия пост
# 182
Момичета, ще си поискате ли някакъв подарък от татковците, ако да, какъв?

Не, нито при първата, нито при тази бременност! Подарък за какво?!?!
Но аз не разбирам и влизането на татковците в кабинетите при прегледите. Може да ме чака отпред, ако ме е закарал с колата, но вътре не влиза. Преди 17 години, когато беше първата ми бременност нямаше такава масовост на присъствие на таткото при прегледите. Сега аз съм малцинство. 😃
Но... всеки със своите разбирания и начин на изживяване на най-важното събитие в едно семейство.
Виж целия пост
# 183


Дами, вчера на бял свят се появи нашият син, Даниел!
Беше планирано секцио заради диабета ми. Малкият юнак мина през неонатологията на Майчин Дом и вече си е при мен. 💙
Виж целия пост
# 184
Честит Даниел!
Много, много здрав да е и много смях и обич да има в живота му!


П.П. как ги правите тези красиви шаблони, с които обявяване бебетата?
Виж целия пост
# 185


Дами, вчера на бял свят се появи нашия син, Даниел!
Беше планирано секцио заради диабета ми. Малкият юнак мина през неонатологията на Майчин Дом и вече си е при мен. 💙

Честито, бъдете здрави!
Много ще ти бъда благодарна, когато можеш да ми разкажеш за приема в МД, тъй като и аз съм с планирано секцио средата на февруари. И на лични съобщения, ако ти е удобно за да не занимаваме другите. 😊
Виж целия пост
# 186
И за мен би било много полезна тази информация, че да се подготвя за понеделник Simple Smile
Виж целия пост
# 187
Честит да бъде Даниел, а на теб бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 188
Честито бебе Даниел! Blue Heart Да ви е
жив и здрав!

И на мен ще ми е полезна информациятаза приема в МД. Има вероятност и аз да съм секцио там и аз средата на февруари някъде.
И на мен ли е любопитно как ги правите тези   шаблони Grinning

 


Дами, вчера на бял свят се появи нашия син, Даниел!
Беше планирано секцио заради диабета ми. Малкият юнак мина през неонатологията на Майчин Дом и вече си е при мен. 💙

Честито, бъдете здрави!
Много ще ти бъда благодарна, когато можеш да ми разкажеш за приема в МД, тъй като и аз съм с планирано секцио средата на февруари. И на лични съобщения, ако ти е удобно за да не занимаваме другите. 😊
Виж целия пост
# 189
Значи Калинка, ще ти бъдем благодарни да ни разкажеш. Предполагам, че щом бебето е при теб си на 12 етаж.
Виж целия пост
# 190


Дами, вчера на бял свят се появи нашия син, Даниел!
Беше планирано секцио заради диабета ми. Малкият юнак мина през неонатологията на Майчин Дом и вече си е при мен. 💙

Да ви е жив и здрав Даниел. Много късмет да има,а вие здраве,сили и търпение за да сте до него.🍀😘🍀
Виж целия пост
# 191
Честито бебче! Да е жив и здрав, бързо възстановяване на теб!


Дами, вчера на бял свят се появи нашия син, Даниел!
Беше планирано секцио заради диабета ми. Малкият юнак мина през неонатологията на Майчин Дом и вече си е при мен. 💙
Виж целия пост
# 192
Честито бебе Лейди! Да ви е жив и здрав Даниел. На теб бързо възстановяване.

Момичета за визитките аз си правя всичко в Canva приложение в телефона. От там ще си направя и моята живот и здраве другата седмица.
Виж целия пост
# 193
Аз да се похваля, вече подредих багажа, остана само да добавя някакви малки неща.

Ами, аз съм си с куфар - малък е, но е куфар. Не виждам как ще събера всичко необходимо в някаква малка раничка. Искам да ми е комфортно. Взех си нощници 2 бр, Бельо, вече аптечните неща за родилки, плюс Термометър, разни обезболяващи, мента глог и малко по-силни успокоителни за всеки случай. Взех си и кроасани и разни солети, ако раждам посред нощ, да имам нещо за хапване, ако ми падне захарта или съм гладна. Книга взех, чехли, помпа за кърма - тя заема доста място, взех и колана за стягане на корема. Четох, че ако мсимко е наред, още в болницата се слага. И разбира се разни тоалетни принадлежности, плюс няколко кремчета и несесера ми с гримовете, къде без него Simple Smile И общо взето това. Нека ми се смеят, на мен да ми е удобно, пък голяма работа Grin
Виж целия пост
# 194
КРР, много ясно. Който иска да се смее. Аз също съм си с куфар, просто реших да си взема повечко неща, дори и да се окаже в последствие, че не са били нужни. И аз взех книга и кръстословици, че не се знае. И по препоръка на Mariq878 взех две водички, кола, солети и шоколад🤣 Наистина се радвам, че не се налага да нося неща за бебка, защото тогава вече щях да вадя големия куфар🤣
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия