. Но той и първият ми син не спеше, така че нямах особени очаквания.
🍀 
се роди след спешно секцио на 28.01 в 37+5, 2350гр, 45см

се роди след спешно секцио на 28.01 в 37+5, 2350гр, 45см


Ще наваксате с кг, всичко ще е наред 
, сигурна съм понеже аз имам силно изявени симптоми, а тогава бяхме и на почивка и помня интимните ни моменти (заченат е в Истанбул нашият хаха) Та, по дата на зачеване, терминът ми е 08.02 и реално в момента съм още 39 г.с. и 5 дни. Да дадем 5 дни след термин - има време до 13.02 да се роди. А той също така от началото върви по размери 1 седмица назад и всички АГ ми казваха, че ще се води преносен, а няма да е. Така и стана.
При мъжете тези неща влияят хаха
Ще наваксате с кг, всичко ще е наред 
, сигурна съм понеже аз имам силно изявени симптоми, а тогава бяхме и на почивка и помня интимните ни моменти (заченат е в Истанбул нашият хаха) Та, по дата на зачеване, терминът ми е 08.02 и реално в момента съм още 39 г.с. и 5 дни. Да дадем 5 дни след термин - има време до 13.02 да се роди. А той също така от началото върви по размери 1 седмица назад и всички АГ ми казваха, че ще се води преносен, а няма да е. Така и стана.
При мъжете тези неща влияят хаха
, сигурна съм понеже аз имам силно изявени симптоми, а тогава бяхме и на почивка и помня интимните ни моменти (заченат е в Истанбул нашият хаха) Та, по дата на зачеване, терминът ми е 08.02 и реално в момента съм още 39 г.с. и 5 дни. Да дадем 5 дни след термин - има време до 13.02 да се роди. А той също така от началото върви по размери 1 седмица назад и всички АГ ми казваха, че ще се води преносен, а няма да е. Така и стана.Препоръчани теми