Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 78

  • 42 676
  • 736
# 450
Момичета, май ще има пак съвпадение.
На 31.01. ще се излъчи 19 епизод на 3 сезон.
В 19 епизод на 1 сезон оневиниха Ферит за изневярата му с рибата.
Сега ще очакваме същото,  сценаристите да направят и със станалото в къща на греха.
То целият сериал е с повторения и паралели. Нищо не може по различно да родят тези пет глави.
Виж целия пост
# 451
И от мен едни красиви! ❤🔥

🧿🤍♾🧄🪬
Виж целия пост
# 452
В Х са пуснали запитване коя е най-добрата сцена с целувка, която някога сте гледали?
За Сейфер води първата им нощ и сцената на плажа в Мармарис
Имат вкус хората Simple Smile

Виж целия пост
# 453
Момичета, май ще има пак съвпадение.
На 31.01. ще се излъчи 19 епизод на 3 сезон.
В 19 епизод на 1 сезон оневиниха Ферит за изневярата му с рибата.
Сега ще очакваме същото,  сценаристите да направят и със станалото в къща на греха.
То целият сериал е с повторения и паралели. Нищо не може по различно да родят тези пет глави.
Ааааа, Катерина, току- виж решат да бъдат оригинални и да напишат, че детето е на Ферит. Аз на тези кратуни грам доверие им нямам. Sad
Виж целия пост
# 454
В Х са пуснали запитване коя е най-добрата сцена с целувка, която някога сте гледали?
За Сейфер води първата им нощ и сцената на плажа в Мармарис
Имат вкус хората Simple Smile



Първата им нощ заедно
Виж целия пост
# 455
Хайде ако може баш сега да не са оригинални. 😂
Виж целия пост
# 456
Ако бебето е на Ферит на арабките ще им се наложи да повярват в непорочното зачатие. Нямат друг избор.За нас -на MysteryG  ще и се наложи да прави бързо нова тема,че ще е страшно.За ОГМ ,ще ги огрее най-после да видят възможно най-нисък рейтинг.
Виж целия пост
# 457
Кой епизод им беше първата нощ?
Виж целия пост
# 458
Кой епизод им беше първата нощ?

34 турска
Виж целия пост
# 459
Ако бебето е на Ферит на арабките ще им се наложи да повярват в неперочното зачатие. Нямат друг избор.За нас -на MysteryG  ще и се наложи да прави бързо нова тема,че ще е страшно.За ОГМ ,ще ги огрее най-после да видят възможно най-нисък рейтинг.

😂😂😂
Виж целия пост
# 460
Нови/стари кадри на Афи за Based Instanbul
❤️🌹🧿






https://www.instagram.com/p/DFQatshIdLJ/?igsh=anJ6NHR1Z3k3bjUx
Виж целия пост
# 461
Надя, в тая класация Ферит със Суна целуващи има ли ги? Развалиха ми вкуса точно с тази страстна целувка, затова питам.
 Иначе за мен винаги на първо място е първата целувка за СейФер на летището. Сцена на сцените, с много чувственост.
Виж целия пост
# 462
Да споделя една мисъл,която ми хрумна току-що
Гледам си аз епизод от Любов под наем,че си ми е любим и си го повтарям от време на време и виждам,как на пияният Омер бившата му се привижда като Дефне
Награби си я да си я целува,до момент,в който му се проясни,че това всъщност не е Дефне
Та,дали и наш Мерт не е награбил Суна,представяйки си,че това е Сейран
Той си беше порядъчно пиян

Мисля го аз този Мечо...
Виж целия пост
# 463
Ако бебето е на Ферит на арабките ще им се наложи да повярват в непорочното зачатие. Нямат друг избор.За нас -на MysteryG  ще и се наложи да прави бързо нова тема,че ще е страшно.За ОГМ ,ще ги огрее най-после да видят възможно най-нисък рейтинг.

Какъв е проблемът? От възкресението до непорочното зачатие има само една малка крачка!
Виж целия пост
# 464
Присъединявам се към едно мнение в Х, искам да видя оная дива и опасна варош- Сейран, с ония ококорени очи как беснее и изхвърля Суна. Това е по-непростимо от целувка, да си мислиш, че заслужаваш живота на сестра ти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия