На почивка в Поморие сезон 2025/2026

  • 34 601
  • 559
# 30
Знаете ли това лято Сънсет дали ще отворят?

#BGMлоялнапрограма

Едва ли...първо трябва да го ремонтират;
#BGMлоялнапрограма
Виж целия пост
# 31
Знаете ли това лято Сънсет дали ще отворят?

#BGMлоялнапрограма

Едва ли...първо трябва да го ремонтират;
#BGMлоялнапрограма
Момичета цитирам ви правилата:
ВАЖНО УТОЧНЕНИЕ
към кампания Споделена пролет

Целта на #BGMлоялнапрограма е да бъде използван единствено в мнения относно лоялната програма, които разясняват нейните механизми и предимства. Публикации с различна тематика няма да бъдат оценявани, дори и да съдържат #BGMлоялнапрограма.

Благодарим на всички, които ще вземат участие в кампанията!
Виж целия пост
# 32
Знаете ли това лято Сънсет дали ще отворят?

#BGMлоялнапрограма
Едва ли!
Там масово се разпродават апартаментите и студиата.
Виж целия пост
# 33
Знаете ли това лято Сънсет дали ще отворят?
Едва ли!
Там масово се разпродават апартаментите и студиата.
Някой купува ли ги? 2 лета гледаме как тревата расте и обзема комплекса. Ако някой купи дали ще може да си ползва апартамента/студиото Sad
Виж целия пост
# 34
Знаете ли това лято Сънсет дали ще отворят?
Едва ли!
Там масово се разпродават апартаментите и студиата.
Някой купува ли ги? 2 лета гледаме как тревата расте и обзема комплекса. Ако някой купи дали ще може да си ползва апартамента/студиото Sad
Който купи ще гризне яко дърво.
https://bnr.bg/radiobulgaria/post/101740001/kak-se-stigna-do-zat … tamenti-v-pomorie
Виж целия пост
# 35
Знаете ли това лято Сънсет дали ще отворят?
Едва ли!
Там масово се разпродават апартаментите и студиата.
Някой купува ли ги? 2 лета гледаме как тревата расте и обзема комплекса. Ако някой купи дали ще може да си ползва апартамента/студиото Sad
Някой будала, ако се излъже. Таксата поддръжка на година е космическа.
Виж целия пост
# 36
Знаете ли това лято Сънсет дали ще отворят?
Едва ли!
Там масово се разпродават апартаментите и студиата.
Някой купува ли ги? 2 лета гледаме как тревата расте и обзема комплекса. Ако някой купи дали ще може да си ползва апартамента/студиото Sad

В момента там нямат ток и вода. Като цяло не може да се ползват апартаментите. Има някакви ентусиасти лятото които са си купили генератори за ток и позлват вода от туби.
Не мисля, че се продават масово. Вероятно не повече от 1 бр. на месец в целия комплекс.
Лошото е че в следващите 5 години не се вижда надежда да заработи. Тока и водата са общи и ще е  скъпо да се направят индивидуални, а 500+ собственика трудно ще разберат да съберат пари за това.

Таксата подръжка беше 15 евро на квадрат, не е малко, но комплекса е замислен да  работи като хотел.
Склучваш договор, фирмата ти го отдава под наем, от приходите се плащат всички такси и накрая ти остава печалбата. Когато ползваш апартамента, той не генерира приходи.
Виж целия пост
# 37
Точно, ние като хотел искаме да го използваме - хем е на първа линия, а има и басейни.
Значи и тази година надали ще отворят.
Като не се изплозва, базата се руши. Не мисля, че се поддържа или ремонтира, напр. ако някъде има теч. Градините, както писах също личаха, че не се ползват като се гледа отвън - през оградата.
Виж целия пост
# 38
Момичета, здравейте, планирам за първи път да посетя града за почивка през лятото. Бихте ли споделили ако вече сте посещавали Феста Виа Понтика? Търсех си ол инклузив, с бебе сме. Благодаря!
Виж целия пост
# 39
Точно, ние като хотел искаме да го използваме - хем е на първа линия, а има и басейни.
Значи и тази година надали ще отворят.
Като не се изплозва, базата се руши. Не мисля, че се поддържа или ремонтира, напр. ако някъде има теч. Градините, както писах също личаха, че не се ползват като се гледа отвън - през оградата.

Края на миналото лято окосиха тревата и подрязаха храстите, но само това; на самата сграда пада на места облицовката - бяха сложили "обезопасителни" ленти близо до спирката, именно поради падащи мазилки..
Виж целия пост
# 40
Момичета, здравейте, планирам за първи път да посетя града за почивка през лятото. Бихте ли споделили ако вече сте посещавали Феста Виа Понтика? Търсех си ол инклузив, с бебе сме. Благодаря!
Във Виа Понтика бях инцедентно за една нощувка и не ми хареса, че всичко се чуваше от съседната стая. Другата Феста повече ми харесва, а е и по-близо до други заведения. Ние там бяхме със закуска и вечеря. За бебето плажът е супер! Плитко и топло.
Това са моите впечатления.
Виж целия пост
# 41
Момичета, здравейте, планирам за първи път да посетя града за почивка през лятото. Бихте ли споделили ако вече сте посещавали Феста Виа Понтика? Търсех си ол инклузив, с бебе сме. Благодаря!
Във Виа Понтика бях инцедентно за една нощувка и не ми хареса, че всичко се чуваше от съседната стая. Другата Феста повече ми харесва, а е и по-близо до други заведения. Ние там бяхме със закуска и вечеря. За бебето плажът е супер! Плитко и топло.
Това са моите впечатления.
Благодаря много! А впечатленията ти от храната и изобщо базата на другата Феста?
Виж целия пост
# 42
Миналата година бяхме 7 дни във "Виа Понтика" на 5 етаж е тераса. Всичко си беше ок, храна за олйнклузив разнообразна, прясна и вкусна. Хубава плажна ивица и безплатни чадъри и шезлонги към хотела. Почистване всеки ден, стаите нормално широки и комфортни, нищо не смущаваше....Вечерна анимация има, но не сме посещавали.
Виж целия пост
# 43
Аз не съм била в Поморие и също търся мнения за Виа Понтика. Например медицинския център какви процедури предлага, кафе еспресо има ли включено в инклузива, има ли наблизо безплатен паркинг, от хотела предлагат паркинг с цена 15 лв. на ден. Стая в новата или в старата част е за предпочитане?
Виж целия пост
# 44
Момичета, здравейте, планирам за първи път да посетя града за почивка през лятото. Бихте ли споделили ако вече сте посещавали Феста Виа Понтика? Търсех си ол инклузив, с бебе сме. Благодаря!
Във Виа Понтика бях инцедентно за една нощувка и не ми хареса, че всичко се чуваше от съседната стая. Другата Феста повече ми харесва, а е и по-близо до други заведения. Ние там бяхме със закуска и вечеря. За бебето плажът е супер! Плитко и топло.
Това са моите впечатления.
Благодаря много! А впечатленията ти от храната и изобщо базата на другата Феста?
Нямам впечатления, инцидентна нощувка заради повреден автомобил. Да похваля рецепционистите, че бяха много мили.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия