Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 79

  • 44 147
  • 739
# 645
В Х се бъзикат кога Мерт се е научил да блокира в Инстаграм. 😂
Виж целия пост
# 646
Dichkata, липсваше ми твоят еднорог 🦄 Има ли място? Искам да се кача.
Качвай се, Наде 🥰.. Има място.
Щерката е почти на 16 и ги върши същите глупости с отследване и блокиране 🤣😛
Виж целия пост
# 647
Охх, вчера пост за спиране с драмите и сълзите, а днес още една. 😄
Наистина не знам каква е причината това да се случва между тях. Надявам се просто на най-доброто и за двамата, както и да имат здрави нерви, защото от утре "репортажи" ще гледаме сигурно всеки ден.
Иначе Афи наистина май е махнала лайкове и коментари 💔🥺, а може и да е заради блокиране (нямам идея какво става като те блокират😄).
Виж целия пост
# 648
Лятото от къде се разбра ,че са се отследвали. от нас феновете. Сега хоп новинарските профили писаха за от следването. Чак после фандома се разписа.  В петък почва ново дизи. Всичко е врътки.
Та Мерт влиза на седмица сигурно два пъти в Инстаграм ,той защо не качва последователи от дълго време .
Виж целия пост
# 649
Аз го очаквах,днес Онур Акай изненадващо си изтри поста за Мерт,който беше написал снощи...
Виж целия пост
# 650
Ти сериозно ли повярва,Миленче ,че Онур Акай си е пил кафето с Мерт и са си говорили. Направи си взаимодействие човека.
Виж целия пост
# 651
Лятото от къде се разбра ,че са се отследвали. от нас феновете. Сега хоп новинарските профили писаха за от следването. Чак после фандома се разписа.  В петък почва ново дизи. Всичко е врътки.
Та Мерт влиза на седмица сигурно два пъти в Инстаграм ,той защо не качва последователи от дълго време .
Ей този блогър-журналист май първи е написал новината, някой тази вечер му е пратил съобщение да го информира, че Афра била отследвала Мерт и той така разбрал.
Виж целия пост
# 652
Ураз и тя ги отследва за бъзика. 🤣
Виж целия пост
# 653
Стрелка с емотикон END- символ за прекратяване или завършване, край на нещо. Той може да символизира завършека на задача, краят на пътуване или приключването на глава или фаза. Той може да служи като символ за изтощение или достигане до своята граница,изразявайки палитра от емоции, свързани с изтощение или завършеност.
Пясъчен часовник- отброяване на времето, нещо е на път да изтече или приключи.
Виж целия пост
# 654
Виж целия пост
# 655
Може ли някой да преведе какво казва кака?

https://x.com/hourlyxafra/status/1885806482542747783
Виж целия пост
# 656
Може ли някой да преведе какво казва кака?

https://x.com/hourlyxafra/status/1885806482542747783

Мисля че беше нещо,че Пакил била казала че след сериала щяла да си подстриже косата, нещо от този сорт
Виж целия пост
# 657
Накратко сравняваше се с Афра. Обясни техниката как Афра беше с къса коса в началото на сезона. Сега и тя щяла да се прави така. Демек не било с перука.
Виж целия пост
# 658
Може ли някой да преведе какво казва кака?

https://x.com/hourlyxafra/status/1885806482542747783

На тази още и се играе с Мерт сигурно. Не забравя да се изкаже за нещо, като по този начин напомня за себе си. Нали беше партньорка на ГГ, помисли се за незаменима. Никой друг персонаж, напуснал сериала не е давал изявления както тя за нейните малобройни участия.
Виж целия пост
# 659
Мерт е махнал блокирането и лайковете и коментарите вече се виждат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия