“Като две капки вода“ - сезон 13, преди и след началото - тема №1

  • 42 454
  • 708
# 240
Фънки, от зор да похвали Михаела, така я нахрани….
Виж целия пост
# 241
Добро начало. И двамата участника се представиха добре.
Виж целия пост
# 242
Звезди си бърка в носа.
Виж целия пост
# 243
Нужно ли беше да дават Звезди как си бърка в носа?
Виж целия пост
# 244
Никакво пеене от Михаела, за сметка на хореография...
Виж целия пост
# 245
Боже, кое е това момче...
Виж целия пост
# 246
Този Вениамин колко е известен, нали само известни трябваше да са участниците.
Виж целия пост
# 247
Михаела изобщо не ми хареса.
Вениамин пък от къде го изкопаха. Явно Маги не иска да дава пари за хонорари.
Виж целия пост
# 248
И аз не го знам Вениамин
Но пък да го видим като Тони Стораро.Интересен избор
Виж целия пост
# 249
Талантлив е Вениамин. Има хубав тембър.Гледала съм го. Дано да се разгърне тук.
Виж целия пост
# 250
Какъв е този младеж и каква е тая песен на Тони Стораро...
И да, участниците трябва да са известни. Зомбори не е могъл да участва в Капките, преди да участва в сериала. Маги го е искал, но не са му позволили.
Виж целия пост
# 251
Амиии добре се справя Вениамин като Стораро.Много добре даже
Виж целия пост
# 252
Няма друго шоу като Капките в нашия ефир просто. Само 1 час мина, а вече няколко пъти се попиляхме от смях. Smile Много се радвам за Звезди, въобще не го очаквах.
Виж целия пост
# 253
Това момче за пръв път го виждам. Гримьорите са го направили на Фики 😃
Но на глас много добре му се получава имитацията. Песента е страхотна - за пръв път я чувам
Виж целия пост
# 254
Малко на Паркинсон с ръката го докара,чак така Стораро не мята.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия