Къде в Пловдив??? - 108

  • 34 221
  • 736
# 270
Според мен Фантастико ще си е посещаемо. Ако отворят всички входове на Панаира, ще може да се влиза от всяка страна и едва ли било чак такова затруднение, особено за хора, които да речем минават от там или пазарят основно веднъж в седмицата. Според мен е направено стратегически това решение,  а току-виж покрай магазина се направят и други неща из Панаира.
Виж целия пост
# 271
Още по темата:
https://www.fantastico.bg/news/fantastiko-s-parvi-supermarket-v-grad-plovdiv
Виж целия пост
# 272
Бях останала с впечатление, че в Панаира ще правят Карфур.
Виж целия пост
# 273
Изглежда Карфур все пка няма да се завърне и вместо него- Фантастико.
Виж целия пост
# 274
Бях останала с впечатление, че в Панаира ще правят Карфур.
И мен ме изненада една една статия миналата седмица, усилено се говореше пак за същата 10 палата, но Карфур. Докато не отворят, не и сигурно. Ако Панаира продължава да иска безбожни цени за паркиране обаче, не мисля, че има голямо бъдеще магазин там.
Виж целия пост
# 275
Колко е паркингът в Панаира?

Моля за препоръка за детски психолог. За дете на 11г.
Виж целия пост
# 276
Здравейте, има ли магазин в Пловдив , който предлага немски хранителни стоки?
Виж целия пост
# 277
Здравейте, имате ли актуално мнение за добър специалист за ехограф на вътрешни органи в коремната област /черен дроб, жлъчка, далак, бъбреци и тн./. На частно ме устройва, стига докторът да е добър и да може да му се разчита на преценката. Също и за специалист по ортопедия няма да откажа актуални препоръки. Благодаря от сърце🩷🙏🏼
Виж целия пост
# 278
Здравейте, има ли магазин в Пловдив , който предлага немски хранителни стоки?

ДМ?
Виж целия пост
# 279
Здравейте, да знаете дали има вече щъркели някъде наблизо до Пловдив?
Виж целия пост
# 280
За щъркел не знам, но днес в Марица имаше два лебеда.
Виж целия пост
# 281
До Първомай не виждам... Надолу не знам...
Виж целия пост
# 282
Здравейте, има ли магазин в Пловдив , който предлага немски хранителни стоки?
Немския Амазон предлага безплатна доставка до България ( има цяла тема във форума ,в която се обсъждат покупките ),ако ви устройва.
Виж целия пост
# 283
Здравейте, да знаете дали има вече щъркели някъде наблизо до Пловдив?
в Куртово Конаре Simple Smile
Виж целия пост
# 284
На голямоконарско, след колелото от към Радиново щъркелът пристигна още към 5-6.

Благодаря на потребителката споделила за магазина за месо в Изгрев до офиса на Еконт - кюфтета и пържолите от котлет са трепач.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия