💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 - професионален и личен живот /Тема 44/

  • 48 237
  • 739
# 675
Здравейте, 🌞

Ново с Ханде

Виж целия пост
# 676
Ново:
https://x.com/Nyx_incoerente_/status/1895715027107397974

Gift Heart
Виж целия пост
# 677
Добро утро! Flowers Hibiscus
Честита Баба Марта!

Виж целия пост
# 678
Честита Баба Марта и от мен!
Здрави, бели, румени, засмени като мартеничките бъдете!
Виж целия пост
# 679
Сторита на Ханде

Виж целия пост
# 680
Ханде и Инан
Nature Sunny
Виж целия пост
# 681
Привет на 1-ви март момичета.



Нищо лично към Ханде, но снощи тя не беше облечена стилно. Обувките, с тези заострени върхове, въобще не са за нейните крака. Тя има големи стъпала, а с тези обувки изглеждат още по-големи. Роклята подхожда по-скоро за онези нощни труженички. Не е тоалет за такава изява. Но въпреки това Ханде успява да даде друг облик на този тоалет. Защото на оригиналния модел въобще не стоеше добре. Е, нека има и такива модели, за да имат материал за критика нейните антифенки.   

Виж целия пост
# 682

Виж целия пост
# 683
Здравейте и Честита Баба Марта! Здраве, щастие на вас и семействата ви!



И още Ханде! Smiley







И Керем Smiley




Лек ден ви желая!
Виж целия пост
# 684
В Туитър въртят, че Ханде е поканена и от Долче и Габана тази вечер.
Но официално още нищо няма.
Виж целия пост
# 685
Flowers HerbДобър да е деня, Ви!

Както се пее в детската песничка...
"На зелената морава,
Баба Марта, днес раздава
Мартенички, мартенички ...
За големи и мънички"
Здрави и щастливи, бъдете!

Ревюто, ще я приземи ... Необходимо и много навременно.
Виж целия пост
# 686


Виж целия пост
# 687
Виж целия пост
# 688
Честита Баба Марта, мили мои! 🤍❤️


Дамата до Ханде била някаква испанска певица. Като гледам й нея как са я облекли, очевидно дрескодът е бил такъв. Grinning

Инан се излага този път със стайлинга. Но явно Версаче това са искали и това са получили. Grinning
Виж целия пост
# 689
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия