Каква е работата на мъжа при започване на връзка?

  • 32 889
  • 1 391
# 1 320
То и за нас- жените, може да се разсъждава така.
Нали сме равни половете, всеки нормален мъж иска жена, която да не му увисне на шията. С дете, без дете, жените станаха меркантилни много. Имам познати мъже, които непрекъснато ми се оплакват от това.
За да има равновесие, всеки трябва да дава еднакво. Щото ако аз примерно съм с ипотека и дете, шансът ми да срещна мъж, който да ми " оправи" живота е нулев.
Не че няма и мъже проститутки, но са по- малко и в случай,че превъзхождат с младост жените.
Верно темата я разводнихме много.
До взаимност е всичко и ако човек само иска и не дава, по- добре да си стои сам и да инвестира в себе си.
Виж целия пост
# 1 321
Именно - след като основната ти идея е да не се минеш ми стой си сам.
Тука за едно кафе на първа среща какъв вой се извива представям си същите тия как не дават после пари на жените си за памперси и пюрета за бебето понеже то си било само на майката.
Опазил Господ...
Виж целия пост
# 1 322
То и за нас- жените, може да се разсъждава така.
Нали сме равни половете, всеки нормален мъж иска жена, която да не му увисне на шията. С дете, без дете, жените станаха меркантилни много. Имам познати мъже, които непрекъснато ми се оплакват от това.
За да има равновесие, всеки трябва да дава еднакво. Щото ако аз примерно съм с ипотека и дете, шансът ми са срещна мъж, който да ми " оправи" живота е нулев.
Не че няма и мъже проститутки, но са по- малко и в случай,че превъзхождат с младост жените.
Верно темата я разводнихме много.
До взаимност е всичко и ако човек само иска и не дава, по- добре да си стои сам и да инвестира в себе си.
Как хем да дава еднакво,  хем взаимност?
А на мъже, които се оплакват от меркантилни жени, ще повярвам като чуя възможно най-много детайли.
Виж целия пост
# 1 323
Не знаех, че още има жени, които се връзват на такива истории колко била меркантилна някоя си.
Убедена съм, че и за мен така говорят разни ракообразни.
Всеки втори обяснява колко са меркантилни жените. Сега се замислете колко меркантилни жени познавате. И не, тези, които не са готови да живеят в мизерия, да няма пари за образование и спорт за децата им и които не са съгласни просто да се радват, че "имат покрив над главата си", сякаш не е базово условие за живот, не са меркантилни к.чки.
Виж целия пост
# 1 324
Е, казвам си веднага - мега меркантилна съм. Принципът ми е - мойто не се пипа. Ако трябва и 1 лев да похарча по среща с господин Х, просто среща няма да има.
Някаква случка от последните години - хвани такси и ела у нас. Да бе да, ей сега!
Виж целия пост
# 1 325
Дребвавостта и сметките в отношенията, винаги си личат,  от страна и на двата пола.
Като търсиш връзка трябва и да се вложиш. Вероятно и затова, винаги съм получавала от мъжете, както и давала.
Виж целия пост
# 1 326
Rockstar, и това не е меркантилност. В случая мъжът е меркантилен (спекулантски, търгашески, изгодата е на първо място), ама ти си казала ъ-ъъъ, не на мене тия.
Виж целия пост
# 1 327
Е, казвам си веднага - мега меркантилна съм. Принципът ми е - мойто не се пипа. Ако трябва и 1 лев да похарча по среща с господин Х, просто среща няма да има.
Някаква случка от последните години - хвани такси и ела у нас. Да бе да, ей сега!

Върнахме в началото на темата.........каква е работата на мъжа при започване. на връзка.
Като мъж да си кажа......ми кеф ми прави да плащам, да харча , да давам , да впечатлявам....
Виж целия пост
# 1 328
За някои мъже обличането, излизането, пристигането в центъра на среща за кафе е някакво чутовно усилие от типа на матура за 12 клас.
Виж целия пост
# 1 329
Да плати едно кафе, не е кой знае какво Laughing

Ти сериозно ли?! В колко теми ни се описва като "чутовно и невиждано усилие", а жената дето е дръзнала да не си извади портфейла, като "меркантилна к*чка".
Виж целия пост
# 1 330
По смисъла на сметките съм фея стръвница Laughing
Меркантилна работа, казвам ви.
Обичам да разорявам мъжете с капитал два лева.
Виж целия пост
# 1 331
С този ъкъл никога не бих си причинил това . То съвременните жени не знаят какво искат. Впрочем знаят да се правиш на шут пред тях (повечето )
Нова ли редпил звезда се появява на хоризонта? Знаем, знаем какво искаме, ама все по- малко могат да го предложат.
Виж целия пост
# 1 332
Не се разбра какво е меркантилна жена за един мъж, някакво описание.
Виж целия пост
# 1 333
Дето е мръднала някой процент от 50/50.
Клинчи от светлото им бъдеще Laughing
Виж целия пост
# 1 334
Готвенето и ми--та не са взаимоизключващи се, а допълващи и своевременно, едновременно правещи се без проблем. Мултитаск жени много. Докато едното се прави, другото минава помеждудругото.
Я да се сетя кое минава помеждудругото, с тия високи цени в Кауфланда Wink Ако помеждудругото правя нещо, значи не му е времето.
Мултитаска е съвременната тояга, а на чужд гръб ... Така, че мнението ми за мултитаска е:
С този ъкъл никога не бих си причинил това .
ПП: Merso, моля да си причиниш някоя и друга книга. Фрапиращите правописни грешки все още не минават за секси, пък запознанствата вече започват с чат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия