Звездни Компромати- Февруари'25

  • 372 847
  • 3 458
# 300
Еми добре, то трудовият пазар няма да се срути от неговата липса. “Па и нагли на всичкото отгоре”, дето се пее.
Виж целия пост
# 301
Ето Светлето пак ще изкара някой лев от Хелс Китчън,не е без работа.🤣🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 302
Доведените дъщери на Палома на колко години са?
https://www.instagram.com/stories/palomaamitevaa/3559183001420572672
Виж целия пост
# 303
Сръбкинята Даниела по какъв повод беше при Лора Крумова? Много я харесвам нея, още ме е яд на Андрей.
Виж целия пост
# 304
За протестите в Сърбия. Каза, че работи в Нова в Сърбия, под една шапка са явно каналите, към един собственик.

Пуснах си я и аз да я видя, много красива! Тя и преди си беше страхотна, много я харесвах в предаването. Възпитана, отлично знае какво да каже пред камера, интересна.
Виж целия пост
# 305
Те защо се разделиха с Андрей?
Виж целия пост
# 306
Те защо се разделиха с Андрей?
Той се хвана с една танцьорка, но дали е имало "застъпване"...
Виж целия пост
# 307
Обаче колко бг. дъртаняни с пари и с по няколко брака вече са с млади жени ...и всичко е по-любов!!!!😅😅😅
Виж целия пост
# 308
Доведените дъщери на Палома на колко години са?
https://www.instagram.com/stories/palomaamitevaa/3559183001420572672
6 и 8
Виж целия пост
# 309
Те защо се разделиха с Андрей?

Несходство в характерите.
Виж целия пост
# 310
Гущер само да не посегне на парите от Хелс Кичън! Притеснена съм.

Маргарет Куали мен ме интересува, и по-специално - каква е тази рокля за бременни, дето е наденала?

Трябва да си много тъп да ходиш да се бодеш при гаражни естети.
Виж целия пост
# 311
Трябва да си много тъп да ходиш да се бодеш при гаражни естети.

ПрИмоцията си е прИмоция. Чиста далавера!
Виж целия пост
# 312
Палома е толкова неприятна, последно гледах някакво новогодишно парти в Дубай в къщата им. Чалга, кючеци, голяма простотия.. Всеки ден качва някакви “забавни клипчета”, които са адски нелепи. Бащата на децата ми е симпатичен, какво е видял в това момиче не знам, негова работа. С Гери Гочева изглеждат доста различно по снимки. Дано поне дечицата са щастливи, защото това, което се е случило с майка им е много тъжно.
Виж целия пост
# 313
Като стана дума за дъртаняни, какво стана с Елен Колева след нейния чичко-дядко?
Виж целия пост
# 314
Разиграват се някакви фейсбук войни между др. Денкова, др Чокоева и безопасна красота, на чело разбира се на Нели Иванова Grinning последната е меко казано жадна за внимание и слава, неспираща да се подлага на операции и интервенции, но срещу тях разбира се! Не знам защо плюе докторите, като си представям как е изглеждала преди операциите! :О
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия