Лидл 188 тема - Малък Сечко Февруари

  • 78 472
  • 1 129
# 900
.
Виж целия пост
# 901
Моля за купон за Миражки.

Има мираж ххл за 3,29 311гр. без купон.
Виж целия пост
# 902
Свободни купони:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 903
Подарявам купонът от приложението на лидл за отстъпка -1лв за миражките, ако някой иска за по-изгодно участие в играта им.
Виж целия пост
# 904
Подарявам
Скрит текст:
Виж целия пост
# 905
Ирландското масло беше с кратък срок на годност, така че си го проверете, ако купувате.
Виж целия пост
# 906
Подарявам
Виж целия пост
# 907
Подарявам купонът от приложението на лидл за отстъпка -1лв за миражките, ако някой иска за по-изгодно участие в играта им.

В К...нд Мираж са на 2,25 лв. без купони. Simple Smile
Виж целия пост
# 908
Подарявам купонът от приложението на лидл за отстъпка -1лв за миражките, ако някой иска за по-изгодно участие в играта им.

В К...нд Мираж са на 2,25 лв. без купони. Simple Smile

Не във всеки град има Кауфланд, а и не на всеки този магазин му е на път, т.к. удобен.
Виж целия пост
# 909
Мрън. Взех едни пилешки крилца с пет дни срок, прибрах се, отворих кутията да ги обмажа и миришеха на мърша. Нямаше проблем с връщането, ама невинаги имам възможност да се разходя пак до магазина.
Пак някой е дупчил опаковката...
Виж целия пост
# 910
Да пак ходи до магазина,размотаваме все едно хора без работа...много тъпо така
Виж целия пост
# 911
Мрън. Взех едни пилешки крилца с пет дни срок, прибрах се, отворих кутията да ги обмажа и миришеха на мърша. Нямаше проблем с връщането, ама невинаги имам възможност да се разходя пак до магазина.
Пак някой е дупчил опаковката...
Специално проверявам опаковките на месото, не беше компрометирана.
Виж целия пост
# 912
На опаковките на пилешкото, поне на лудогорското пиле, пише, че е в азотна среда и затова мирише така/лошо. Не казвам, че това е в случая, но някои изрично го записват.
Виж целия пост
# 913
в защитена среда. не е азотна.  и азота няма мирис. Simple Smile
Виж целия пост
# 914
Преди време връщах продукт, на касата имаше две опаковки с пуешко филе (ако не се лъжа). Върнах, после влязох да пазарувам, даже се позабавих- после, като плащах, онези две опаковки все още си бяха на касата до касиера...
И понеже забравих да купя нещо, върнах се пак и видях две тарелки със същия вид и оранжеви стикери при намаленото месо. Не знам дали са били същите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия