Онлайн магазин Тему (Temu) за България - тема 13 - февруари 2025

  • 70 602
  • 1 662
# 1 575
И при мен така беше. Сега пускат колелото, но не всеки ден и от гадните купони. Като цяло съм се поспряла с поръчките, че съм се затрупала в глупости.
Виж целия пост
# 1 576
Някой знае ли колко време може да стои поръчка пристигнала в БГ пощи? Пише "collect your package ASAP to avoid it being returned", но честно казано ме съмнява да я върнат, ако не е получена до 1-2 седмици.
Виж целия пост
# 1 577
Да попитам, ако съм купила неща с ваучер, в случая 10 лв при покупка над 40 и така вместо 48 съм платила 38 и искам да върна артикул на цена 26 лв преди ваучера, анулира ли се ваучера и цялата сума ли връщат или не се анулира и връщат процент ?
Виж целия пост
# 1 578
Някой знае ли колко време може да стои поръчка пристигнала в БГ пощи? Пише "collect your package ASAP to avoid it being returned", но честно казано ме съмнява да я върнат, ако не е получена до 1-2 седмици.
7 дни
Виж целия пост
# 1 579
А на мен трайно ми промени купона на 70/98, ама какво да се прави.
Виж целия пост
# 1 580
70/97 е при мен. Някой каза, че е 70/95 при него, но под 97 лв не получавам 70 лв. Та явно е различно при всеки.
Виж целия пост
# 1 581
И на мене ми дава само 70 лв. връщане на кредит напоследък при минимална поръчка от 95 (100) лв. Сега пуснах за 100 (беше 150% третата стъпка). При смяна на процентите (при подновяване на офертата) маха всичко от количката и после трябва отново да ги търся, а вече си избрах нещата. Все по-трудно се сещам какво да поръчам. Joy
В първия профил изобщо не ми пуска оферти или са някакви смотани. Е, имам 3,80 от корекция на цената, ама какво от това. Нека си стоят, не искат хляб и вода. Grinning
Виж целия пост
# 1 582
Къде е копчето за изпращане на съобщение до продавач за продукт в приложението за iOS?
Виж целия пост
# 1 583
И на мене ми дава само 70 лв. връщане на кредит напоследък при минимална поръчка от 95 (100) лв. Сега пуснах за 100 (беше 150% третата стъпка). При смяна на процентите (при подновяване на офертата) маха всичко от количката и после трябва отново да ги търся, а вече си избрах нещата. Все по-трудно се сещам какво да поръчам. Joy
В първия профил изобщо не ми пуска оферти или са някакви смотани. Е, имам 3,80 от корекция на цената, ама какво от това. Нека си стоят, не искат хляб и вода. Grinning

Първите 240 мин е 200% и тогава минимума е 97 лв. Поне при мен.
Виж целия пост
# 1 584
Вчера и на двата профила ми даде 80/100, онзи ден на единия 80/100, на другия 70/97. Не намирам логика във въртенето.
Виж целия пост
# 1 585
Значи много ме кефят тез пощи, вече няколко пратки получавам в правилния клон, днес имам за получаване 3 пратки, двете са в правилния клон, третата е в клон на другия край на града! 😂
Виж целия пост
# 1 586
И на мене ми дава само 70 лв. връщане на кредит напоследък при минимална поръчка от 95 (100) лв. Сега пуснах за 100 (беше 150% третата стъпка). При смяна на процентите (при подновяване на офертата) маха всичко от количката и после трябва отново да ги търся, а вече си избрах нещата. Все по-трудно се сещам какво да поръчам. Joy
В първия профил изобщо не ми пуска оферти или са някакви смотани. Е, имам 3,80 от корекция на цената, ама какво от това. Нека си стоят, не искат хляб и вода. Grinning

Първите 240 мин е 200% и тогава минимума е 97 лв. Поне при мен.
При тебе процентите са 30, 60, 200, съответно за 0-40 лв., 40-80 лв. и 80+ лв. В пари кредитът изглежда така 12лв., 24 лв. и 34 лв., за да станат 70 лв.
12+24 лв. връща за похарчени 80 лв. Така че трябва да похарчиш още 17 лв., за да вземеш пълния кредит.
А при мене средният процент е 70 и затова има разлика.
Виж целия пост
# 1 587
Да попитам, ако съм купила неща с ваучер, в случая 10 лв при покупка над 40 и така вместо 48 съм платила 38 и искам да върна артикул на цена 26 лв преди ваучера, анулира ли се ваучера и цялата сума ли връщат или не се анулира и връщат процент ?
връщат процент. Аз съм връщала при научери за 50% и съответно ми връщаха половината сума.
При 10/40 би следвало да върнат около 75%,
Виж целия пост
# 1 588
Как стои въпроса с гаранцията на уреди?
Искам да си поръчам робот за прозорци, ама се притеснявам като минат 90 дни за връщане, после какво ?!?
Виж целия пост
# 1 589
Независимо какво са отговорили Бокса, публикувано преди две страници. Контактната форма за пренасочване продължава да не им работи. Пренасочих по телефона, отново ми бяха доставили в кутия различна от зададената първоначално. Вече не са ли ми спешни, ще пренасочвам, няма да обикалям с колата да събирам пратки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия