Пазаруване от about you (февруари 2025) - тема 36

  • 88 194
  • 1 261
# 390
Благодаря ти много!!! Отказах го. Изглежда добре, но ако е толкова некачествено...жалко!
Сега пак без дълго яке Sad
Виж целия пост
# 391
И аз се оглеждам за дълго зимно яке. Чакам да намалят още това
Виж този продукт в ABOUT YOU:

https://m.aboutyou.bg/p/navahoo/zimno-palto-umay-4405261?utm_med … _campaign=product

Смъкни приложението сега:

https://app.adjust.com/hdfs9w4?deep_link=appaboutyou://p/navahoo … alto-umay-4405261
Виж целия пост
# 392
И аз искам дълго, ама дане е от вталените модели,а нещо подобно Виж този продукт в ABOUT YOU:

https://m.aboutyou.bg/p/navahoo/zimno-palto-kuschelmausi-1336751 … _campaign=product

Смъкни приложението сега:

https://app.adjust.com/hdfs9w4?deep_link=appaboutyou://p/navahoo … helmausi-13367511
Виж целия пост
# 393
Vesika, моят модел е от здрав помазан плат, леко твърд за нечий вкус.
Кройката е като кюнец почти, не е подходящо за много слаба фигура, нито за изразен бюст и ханш. Задържах два цвята и съм много доволна, не тежък модела, не е обемен, както им се носи славата, за моята височина 162см ми покрива коляното и сто много добре
Взех ги по 127лв
https://www.aboutyou.bg/p/khujo/zimno-palto-darka-12315343

https://www.aboutyou.bg/p/khujo/zimno-palto-darka-12240434
Виж целия пост
# 394
131,53 лв.
https://www.aboutyou.bg/p/gipsy-by-mauritius/prehodno-yake-cacey-7799276
Виж целия пост
# 395
Щефи, този модел ми харесва, а и щом ти покрива коленете е супер,  защото съм със сходна височина. Но не разбрах тясно ле е е кой размер си взела?
Виж целия пост
# 396
Така и не получих потвърждение на мейла за върнати обувки от 22.01. Обадих се по телефона и ми изпратиха декларация за загубена поръчка. Попълва се от линка с номер на товарителницата. Обувките са пристигнали при тях на 23.01. Някой минавал ли е по този път и колко се изчаква след това? Писаха, че ще направят проверка и ще се свържат с мен, но дано да не ги чакам отново 14 дни.
Виж целия пост
# 397
Връщах сутринта на Гоше, питах го за проблема с товарителниците, вика да..има някакъв проблем, ама ти си редовна, твоите са ок....сутрешната поръчка която върнах също беше ок, разпозна й товарителницата.
Виж целия пост
# 398
Аз описах моят случай с товарителницата на мейла. От АЮ ми отговориха:
Цитат
При проверка на оригиналната товарителница за връщане, която е изписана на етикета за връщане, който сме ти предоставили - всичко е наред с нея и не е имало причина от Еконт да не успеят да я сканират, но ще запишем, че поръчката е върната с друга товарителница, която не фигурира в нашата система и ще се свържа с Еконт да попитам защо, за да направим вътрешна проверка какво е довело до това тяхно действие.

Действително въвеждайки номера в сайта на Еконт, за да проследя изписва: Очаква предаване към Еконт. Замислих се защо не са въвели номера на товарителницата ръчно в системата им. Спомням си, че веднъж баркода беше размазан и устройството не можеше да сканира, при което служител на Еконт направи точно това.
Виж целия пост
# 399
Да бе....повЕрвах им. Тоя имейл като оня другия...за рекламацията. Мдам.
Виж целия пост
# 400
Щефи, благодаря! Много е хубаво твоето Куджо и дължината ти е идеална. Личи на снимките, че е дебело яке.
Благодарноси на Пулнолуние за споделената находка пухеното яке на Vila. За 90% пух и 10 пера си е направо без пари. С кода се намали на 51 лв, поръчах за мен и приятелка. Дано да сме уцелили размера. В Заландо пишеше, че е уголемено с 1 номер, а и в абаутю тези странни размери, които са му сложили….
Някой има ли такова да каже как е откъм размери?
https://www.aboutyou.bg/p/vila/prehodno-palto-vimanyana-22521655
Тези може да са леки и тънки, но топлят.
Виж целия пост
# 401
Това яке дали да го чакам да го намалят още или няма шанс? https://www.aboutyou.bg/p/oakwood/prehodno-yake-2186627. Откакто го следя, това е най-ниската му цена. Навила съм си на пръста, че искам яке на Oakwood и докато не се сдобия с такова на сносна цена няма да мирясам. Joy
Виж целия пост
# 402
Аз Вилата я поръчах в два размера за по- сигурно, ще видим.
Имам едно на Lake View, подобно, много топло яке, въпреки че е леко като перце.
Тази Вила съм поръчвала, беше уголемено и върнах:
Виж целия пост
# 403
Вилата е уголемена марка. Всичко им е с номер нагоре. Аз нищо не вземам тяхно, защото ХС-а отговаря на С. Виждала съм, че имат и петит серия, вероятно там ще вляза, ама вече дори нямам желание да им пробвам нещата.


magicjo, а защо не поръча онова кафявото, което постнах с Джулията на 138 лв? То изглеждаше много добре. Поне за мен.
https://www.aboutyou.bg/p/oakwood/prehodno-yake-clips-21682272
Виж целия пост
# 404
Защото беше свършило, докато стигнах до твоя пост, AeroJ. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия