Снимки, направени със смартфон - 8 тема

  • 25 427
  • 751
# 420
Alexslav, както винаги, перфектни кадри!
Агент, разкажи нещо за тези возила, моля.
Виж целия пост
# 421
Агент, разкажи нещо за тези возила, моля.
Разказвам Simple Smile
Празнувахме 4 Юли в средата на нищото (NH) на вилата на ам. приятели, та като съклетясах от риболов с дребното и снимане на лилиите в езерото и лежане по шезлонги награбих псето (кучето на други приятели, което ние гледаме докато те са в БГ) и го замъкнах в съседното "село" на 5 км от вилата. Та то се оказа леко заспало място с няколко интересни и фотогенични таратайки на паркинга на местния монтьор Grinning И нали съм си любопитна патка се заврях да ги разгледам...

Още няколко:







Местният адвокат:


И бижутер:



И фризьор:


PS Излишно е да казвам, че кадрите са брутално омазани във Снапчат, защото от нас до вилата са си 3+ часа път в едната посока, та се налага да си играя с нещо  Simple Smile
В реалност изглеждат не толкоз драматично!
Виж целия пост
# 422
Нямам бензин в кръвта и колите нито ме интересуват, нито се заглеждам по тях.  За мен са начин за придвижване от точка А до точка Б, но тези ме грабнаха. Благодаря за кадрите, Агент!
Виж целия пост
# 423


Виж целия пост
# 424
Пак заповядай, Пипи!

Виж целия пост
# 425
Виж целия пост
# 426
Към Тодорини Кукли



Виж целия пост
# 427


Клисурски манастир
Виж целия пост
# 428
Една мила дървесна пчела, която ми позира
Виж целия пост
# 429


Виж целия пост
# 430


Виж целия пост
# 431
Виж целия пост
# 432
Виж целия пост
# 433
Виж целия пост
# 434


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия