Снимки, направени със смартфон - 8 тема

  • 25 434
  • 751
# 465

Изгревът в Банско днес
Виж целия пост
# 466
Здравейте!
Сега откривам темата.
Много хубави снимки видях.
Ще се включа и аз с една снимка от остров Gökçeada, Türkiye

Направена е със Samsung S24 Ultra
Виж целия пост
# 467
Вчера залезът в Банско беше приказен!













Виж целия пост
# 468
Виж целия пост
# 469
Виж целия пост
# 470
Виж целия пост
# 471
Виж целия пост
# 472
Утрешна мъгла в Пирин



Виж целия пост
# 473
Fethiye, Türkiye
Виж целия пост
# 474
Парга
Виж целия пост
# 475
Ох, Агент, прекрасни снимки, направо се усеща тишината и прохладата на пиринското утро 🫠.


Виж целия пост
# 476
Страхотни снимки!
От мен едно Мохито Wink
Виж целия пост
# 477
Ох, Агент, прекрасни снимки, направо се усеща тишината и прохладата на пиринското утро 🫠
Точно това търсих, тишина и прохлада, че в София се измъчвах направо!









Бени, беше ме питала дали обработвам. Зависи! Ако съм снимала на ръчни настройки с телефона не, но ако съм щракнала напосоки - да. Ползвам Snapseed за да коригирам контраст/експозиция/етц. - много приятна и елементарна апликацийка, въпреки че имам и Лайтрум и Фотошоп на телефона, но за лежерни кадри щракнати за спомен не си давам зор. 95% от телефонните са такива, просто да си запазя момента/гледката/манджата.
Виж целия пост
# 478


    Южен Тирол
Виж целия пост
# 479
Утро в Родопите
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия