Боледуване на децата ни - тема 86

  • 21 414
  • 810
# 570
Ние преди малко се прибрахме от лекарката.
Пусна му Носен секрет, Гърлен секрет,ПКК и LDL холестерол.
Аз мисля да добавя Урина,Срп,Суе .
Носа му е много запушен.
Гърлото му имал секрет.
Изписа му Йалоклийн спрей 3х2 в носа
Олинт хидра 3х2 в носа
Инхалации с физиологичен разтвор сутрин и вечер.
Омникодимун 1 х 10 мл за имунната система.
Днес също вдига температура.
Според вас дали утре сутринта да му пусна и тест в  лабораторията за ковид и грип А и Б.
Или да взема от аптеката и вкъщи да го направя.
Виж целия пост
# 571
Ние преди малко се прибрахме от лекарката.
Пусна му Носен секрет, Гърлен секрет,ПКК и LDL холестерол.
Аз мисля да добавя Урина,Срп,Суе .
Носа му е много запушен.
Гърлото му имал секрет.
Изписа му Йалоклийн спрей 3х2 в носа
Олинт хидра 3х2 в носа
Инхалации с физиологичен разтвор сутрин и вечер.
Омникодимун 1 х 10 мл за имунната система.
Днес също вдига температура.
Според вас дали утре сутринта да му пусна и тест в  лабораторията за ковид и грип А и Б.
Или да взема от аптеката и вкъщи да го направя.

Аз направих в нас и пак излезе.
Хем днес е вече 4 ден
Виж целия пост
# 572
Ние преди малко се прибрахме от лекарката.
Пусна му Носен секрет, Гърлен секрет,ПКК и LDL холестерол.
Аз мисля да добавя Урина,Срп,Суе .
Носа му е много запушен.
Гърлото му имал секрет.
Изписа му Йалоклийн спрей 3х2 в носа
Олинт хидра 3х2 в носа
Инхалации с физиологичен разтвор сутрин и вечер.
Омникодимун 1 х 10 мл за имунната система.
Днес също вдига температура.
Според вас дали утре сутринта да му пусна и тест в  лабораторията за ковид и грип А и Б.
Или да взема от аптеката и вкъщи да го направя.

Аз направих в нас и пак излезе.
Хем днес е вече 4 ден
[/quote
Не съм сигурна дали ще се получи в къщи правилно теста ,че много мърда.
Виж целия пост
# 573
Почти веднага имаше подобрение.
Втори -трети ден беше вече доста по-добре. Много бързо подействаха при нас лекарствата и за щастие бързо се оправи.
Но са си тежки лекарства, за съжаление понякога няма как.

ПС. Това да си водиш детето болно, знаейки че е с грип/ковид/рсв или каквато и да е друга гадост, и да не ти пука, че ще зарази още не се знае колко деца е висша форма на егоизъм и тъпотия....
Каката ми е пила аб с црп 1. Левкоцитите бяха 22.

На малката давахме сутрин 2 мл пулмикорт с 0.2 мл вентолин, на обяд само вентолин и вечерта същото като сутринта. Точно на 3 години е.
А след колко дни имаше облекчение на кашлицата? Кога започна да отхрачва?
Виж целия пост
# 574
Почти веднага имаше подобрение.
Втори -трети ден беше вече доста по-добре. Много бързо подействаха при нас лекарствата

ПС. Това да си водиш детето болно, знаейки че е с грип/ковид/рсв или каквато и да е друга гадост, и да не ти пука, че ще зарази още не се знае колко деца е висша форма на егоизъм и тъпотия....

О ,да ... написах им ферман в групата за родители .. трябваше и поименно да ги назова ,поне да се засрамят .
Виж целия пост
# 575
Момичета, какво давате за болка в гърлото? Може ли да смучат Хербитусин деца на 5 години? Нищо не пише за възраст в листовката. Освен да пръсна Голанил, че друго нямам. Но ми се иска да взема да си имам нещо за смучене, което е подходящо за деца. Имам и близалки, но нещо хич не ми се дават, че ги ближат по 100 часа..
Ще я водя на лекар утре, че няколко пъти днес мрънка, че я боли гърлото...
Виж целия пост
# 576
Голанил изписват на моето дете за гърло, помага...но повече помага Тантум верде детският. Препоръчвам и него.
Виж целия пост
# 577
Ужасс, едвам преглъща, задавя се, кашля от време на време. Пръснах Голанил. Дребното и то нещо не е добре май, диша тежко като при запушен нос. Даже нямат хрема, нямат температура, но каката я боли гърло, плюс дето я виждам как трудно преглъща... Утре обезателно на лекар, че аз от гърло не разбирам хич
Виж целия пост
# 578
При моето дете за болки в гърлото помага Голанил или Тантум верде.
Аз АБ не бих дала при добри изследвания.
Барбалена,утре на лекар.Моя се беше докарал до ангина така,а уж само гърло го болеше.
За болните в градини и училище съм казвала,че не им е мястото там,но кои ли ме чува.
Аз днес да пазя него да не се пребие на леда взех,че аз се подхлъзнах и паднах по колене.Сега ме боли яко.
Виж целия пост
# 579
Добро утро .
Малкия към 05.20 часа пи малко вода.
Имаше температура наложи се да му дам Нурофен.
Мисля към 07.30 часа да отидем да пуснем Изследванията.
Това, че е пил глътка вода и Нурофен пречили да се направят изследванията според вас.
Виж целия пост
# 580
Добро утро .
Малкия към 05.20 часа пи малко вода.
Имаше температура наложи се да му дам Нурофен.
Мисля към 07.30 часа да отидем да пуснем Изследванията.
Това, че е пил глътка вода и Нурофен пречили да се направят изследванията според вас.
Добро утро!Няма проблем, може да направите!
Виж целия пост
# 581
Момичета, какво давате за болка в гърлото? Може ли да смучат Хербитусин деца на 5 години? Нищо не пише за възраст в листовката. Освен да пръсна Голанил, че друго нямам. Но ми се иска да взема да си имам нещо за смучене, което е подходящо за деца. Имам и близалки, но нещо хич не ми се дават, че ги ближат по 100 часа..
Ще я водя на лекар утре, че няколко пъти днес мрънка, че я боли гърлото...
Орофар е подходящ, а и помага.
Виж целия пост
# 582
Аз пръскам в такива случаи Силвъртус. Исках орофар да смуче веднъж, ама не го иска…защото и аз чувам от много места, че е добър.
Виж целия пост
# 583
Моя Орофар му е леко лют и не го иска.Аз пръскам Тантум в такива случай.
Танче,няма проблем да ги направите.
Виж целия пост
# 584
Да, за Орофар и аз съм чувала само хубави неща, но този за възрастни е ужас 🫣 Ще взема от детския да го видим и него
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия