Тема на Бг мама феновете за филми и сериали на Тейлър Шеридан - авторът на шоуто Yellowstone: тема 2

  • 31 741
  • 670
# 645
аз бих посъветвала да се гледа и Кметът на Кинстаун, великолепен сериал.
Виж целия пост
# 646
Не бях пред компа и с телефона ми отнема повече време и за това бях толкова кратък.
Ето линк за Ранчото.
Dutton Ranch
https://www.imdb.com/title/tt34991493/

и за Кейси като щатски шериф
Marshals
https://www.imdb.com/title/tt36849871/

Значи извън вселената на Дътън (но изгледай ги тези два сериала, а и ще имат нови сезони, потвърдени са вече) ти препоръчвам следните сериали под шапката на Шеридан:

Landman - страхотен е!!
https://www.imdb.com/title/tt14186672/

The Madison - разкош!
https://www.imdb.com/title/tt33204276/

Lawmen: Bass Reeves
https://www.imdb.com/title/tt15399640/

Когато приключиш с всички тези шоА, свиркай, че има още какво да се гледа. Simple Smile
Виж целия пост
# 647
Маршалите (ако в България сериала е под името Шерифи, не е коректно, защото длъжностите са различни) са повече за разваляне на вкуса, макар да измислиха такъв финал на сезон 1, че все пак да чакаме сезон 2. И явно са експедитивни, защото имаме обявена дата за начало на сезон 2 - 4ти октомври.
Виж целия пост
# 648
Май най-рано ще започне излъчването на 3 сезон на Лъвицата....някъде четох, че премиерата е през август. Но аз и 2 сезон не можах да довърша и мисля да го пропусна.
То и Маршалите са същата работа, но наистина измислиха интригуващ финал и поне трябва да разберем какво ще стане с Тейт. Blush
Също ми попадна информация за spin-off на "Тълса кинг", който ще се казва "Фриско кинг" и в главната роля ще е Самюел Джаксън. А догодина - нов сериал "F.A.S.T. ", в който Брандън Скленар щял да играе командос от специалните части.
Дяволо,
Скрит текст:
Я кажи още някой сериал, сходен с Рей Донован и Банши, който на теб ти харесва. Вече приключвам Банши и се чудя какво да гледам по-нататък. Да си кажа честно след първите серии бях скептична, че ще ми хареса, но продължих да гледам и особено като стигнах до 3 сезон направо започнах да съжалявам, че 4-ти сезон е последен. Учудвам се даже как може да ми хареса толкова сериал, в който няма серия без поне половината да е як пердах или секс. Но факт, че го гледам с голям интерес.
Виж целия пост
# 649
Хаха, Камелот и аз бях така с Банши. То голямо млатене, голямо нещо, но сериалът е страхотен. Ще се радвам и аз на препоръка за подобен. Не съм гледала Рей Донован, но явно ще трябва да поправя тази грешка.
Маршалите изобщо не ги и започнах, след като четох отзивите ви. Останалите от вселената на Шеридън гледах с голям кеф. Дори Лъвицата ми допадна, макар да няма тази енергия от другите му творения.
Супер новина за "Фриско кинг", ще го чакам с нетърпение. Самюел ми е сред любимците. Чудно, чудно.

Чакам си и Кметът, много ме завладя този сериал, а за Мадисън....нямам думи. Този човек е гений, макар да не харесвам излъчването му и добре, че спря да си показва мускулите в сериалите си😁

Редактирам се. Голяма съм блейка, пиша за Самюел Джаксън, а си мисля за Морган Фрийман. Някак веднага ми се стори логично да има сериал с него, след като се оттегли от "занаята" в Тълса кинг. Извинявам се.
Виж целия пост
# 650
Sixsens, завиждам ти, че не си гледала Рей Донован. Щом Банши ти е харесал, без съмнение и той ще ти допадне и то много.
Иначе Самюел Джаксън се появи за малко в Тълса кинг - последния сезон. Беше пратен уж да убива Манфреди, но мисля се оказаха стари приятели. Сега в новия Фриско кинг ще е главен герой и мисля ще има някаква сюжетна връзка с Тълса. Ще видим.
Аз като цяло не си падам много по сериалите на Шеридън, в които основно става въпрос за "специални части", командоси и т.н. Кейси го внедриха там, сега и Скленар (добре, че поне няма да играе Спенсър, че това няма да го понеса, хахаха).
Кметът - следващия сезон ще е последен и също с нетърпение го чакам. Много любим!
Виж целия пост
# 651
Ох, права си за Самюел Джаксън. Значи правилно помня, че той беше в последния сезон, точно килъра, който трябваше да убие Манфреди. Дори в предишния си пост, който редактирах, написах, че ме беше яд за малката му роля. Обаче, за пореден път го обърках с Морган Фрийман и незнайно защо реших, че той беше в последния сезон. Абе голяма каша в главата ми. И двамата актьори много харесвам, отлично знам кой кой е, обаче често ми се случва да ги "разменя", хахха. Сещам се за лицето на единия, но му слагам името на другия.

Определено ще гледам Рей Донован, щом така горещо го препоръчвате. Засичала съм серии по телевизията, но не съм се заглеждала. Може би, защото излъчването на актьора в ролята на Рей не ми допада нещо. Не че е лош, гледала съм го другаде, играе си човека, но като съм го мяркала в този сериал конкретно, нещо ме отблъскваше, не знам и аз защо. Ще му дам шанс, обаче.

П.С. Извинявам се за техническите грешки, пиша през телефон и редовно натискам съседни букви, но после виждам и като се усетя редактирам.
Виж целия пост
# 652
Камелот,

Започни Warrior (2019-2023)
https://www.imdb.com/title/tt5743796/

Той е от Вселената на Банши: Пенсилвания и за мен е задължителен.
Вярно е, че има доста екшън и кунг-фу, но има и доста политически надлъгвания и задкулисни игри.
Действието се развива в Чайнатаун в Калифорния, по-точно в Сан Франциско, края на 19-ти век.

И другото ми топ предложение като заместител на Рей Донован (реално не се сещам за точно подобен сериал, Рей Донован си е уникален по рода си):
Ozark (2017-2022)
https://www.imdb.com/title/tt5071412/
Виж целия пост
# 653
Лъвицата
сезон 3, епизод 1
https://www.imdb.com/title/tt37923403/

Ударен старт на сезон 3.
Шокирах се на старта още, първите 5 минути и после става ясно, какво, защо и т.н.

Самият Шеридан участва много активно в епизода. Отива му да бъде командос.
Но не това му е силата разбира се. Да го похваля за възстановката на войната между Украйна и Русия. Ако не се лъжа това е един от първите пъти в които ставаме свидетели на тази ужасна война в американски филм или сериал. Но всичко изглеждаше изключително реалистично. Предполагам бюджета за епизода е бил много голям.
Чел съм за тези прословути кучета... Брр, ужас. А и тези дронове... 🤐
Виж целия пост
# 654
Не знаех, че започва нов сезон. Не ми е любимия сериал от тези на Шеридън, но го следя с интерес. По Скай ли е наличен вече?
Виж целия пост
# 655
Да, гледах го в СкайШоутайм.
Виж целия пост
# 656
Благодаря.
Виж целия пост
# 657
Аз не съм активен шофьор, много "зная" обаче на съседната седалка. Мисля си, че водена от страх и инстинкт, щях да се спася от клопката, за разлика от печената Джо. Много странно поведение зад волана.
Виж целия пост
# 658
Лъвицата
сезон 3, епизод 2

Прекалено натурално и детайлно дадоха превъзпитаването на Джо и махането на чипа... Чак неудобно за гледане. Но много реалистично. Поинтересувах се. Оказа се, че всички действия на хората, които я отвлякоха са като по анатомичен учебник... Без излишни драматургии. Така се правило.

Но следващата сцена с Круз и Жозефина ми беше наистина неудобно и някак си гнусно.
За какво ги правят тези неща? Шеридан, какво ти става? Какви са тези лесбийски полюции? На мен мъж и жена с такива приказки и действия ми е неудобно да ги гледам, какво остава за две жени. Изобщо секс, еротика в шпионски драми/трилъри нямат работа, освен ако не е част от марката Джеймс Бонд и то за малко. 🙄

Ще се окаже голям майтап ако Джо се окаже права и руснаците са ги разигравали през цялото време с цел да се открият и да разкрият прословутия си екип... Ако наистина са арестували един актьор... 😀

Като цяло солидна история дотук с истинска интрига и нещо по-различно, а не като в първите два сезона, които бяха интересни, но идентични. Тук врагът атакува, нашите не са толкова сигурни, ще има съмнения, драми и т.н.
Виж целия пост
# 659
Един от любимите ми негови сериали е "Кметът на Кингстаун". Дали ще има още един сезон?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия