RYANAIR - 28

  • 39 361
  • 754
# 480
и да не ви притеснявам, но тези без закупени места няма да ги сложи заедно до другите, само които места вече сте избрали.
Виж целия пост
# 481
Виж целия пост
# 482
С Райънеър ще пътуваме на 8-ми този месец но когато резервираме билети преди седмица, не запазихме места. Малко вероятно е да сме един до друг . Сега мога ли да резервирам места?
Притеснявам се защото не съм летяла и ако не съм до съпругът ми не знам какво да правя. Ако помоля някой да се разменим става ли?
Виж целия пост
# 483
В какъв смисъл какво да правите? Сядате си на мястото и летите. 😃
Изключително неприятно е моленето за смяна на местата.
Иначе да, може и при чекирането да си купите места.
Виж целия пост
# 484
С Райънеър ще пътуваме на 8-ми този месец но когато резервираме билети преди седмица, не запазихме места. Малко вероятно е да сме един до друг . Сега мога ли да резервирам места?
Притеснявам се защото не съм летяла и ако не съм до съпругът ми не знам какво да правя. Ако помоля някой да се разменим става ли?

Ако този някой си е платил за това място, няма да стане.
И сега може да си купите места, и при чекиране.
Виж целия пост
# 485
Купете си места, можете да го направите още сега. Не очаквайте да се паднете на случаен принцип до съпруга си.
Виж целия пост
# 486
Благодаря. Ще резервирам при чекиране.
Виж целия пост
# 487
Вие като купите места можете да се чекирате до 60 дни преди полет.
Виж целия пост
# 488
Ако си купите сега места, ще можете да се чекирате по-рано т.е. веднага. Ако изчакате 24 часа преди полета, ще има по-малко места на разположение за избор.
Виж целия пост
# 489
@Чайка, още днес си ги резервирайте, щом сте решили да сте с места. Изборът на места намалява с всеки изминал ден до полета Wink
Изключително неприятно е моленето за смяна на местата.
Точно така. А това масово се практикува. На българина не му се дават няколко евро за избрано място, но после ходи мрънка, врънка и кандърдисва другите да се местят.   Аз съм от тези, дето не си плащат за място и сядам където се падна (нерядко и по средата). И драма няма. Важното е да е лек полетът, да кацнем нормално и да стигнем живи и здрави, докъдето сме тръгнали Grinning
Виж целия пост
# 490
И аз не моля другите да се сменяме - или си купувам, или си седя където съм разпределена. В редки случаи при наличие на празни места се местя по-близо до другите с мен. Но това не означава, че мен не ме молят за смяна и когато ме устройва, се съгласявам. Последният път стана така - една жена ми беше седнала на мястото (до мъжа си), но пък нейното се оказа до сина ми и не съм спорила. В друг случай един мъж сам ми предложи да седна до майка ми, а пък той на моето място и аз приех, защото не бях преценила, че тя ще има нужда от помощ за слагане на колана. Но все пак не може да се разчита на такива ситуации, а пък Райън почти винаги пращат в различни краища на самолета при случайно разпределение. За сметка на това местата им не са толкова скъпи - аз повече от 8 евро не бих платила, а Уиз понякога искат по 50+ лева за място.
Виж целия пост
# 491
Аз затова попитах,защото сега се сетих. Не искам да спестя,просто не съм в час.
Още днес ще резервирам места.
Виж целия пост
# 492
Благодаря. Ще резервирам при чекиране.
Може да купите място само за единия. Чекирайте и като ви даде места системата, сменете само едното после, да е до другия.
Виж целия пост
# 493
Благодаря. Обаче каквато съм задръстена ще убъркам нещо. По добре да резервирам 2 места.Аз чета сега може ли да нося бижута или да сваля кулието...ставам за смях...
Виж целия пост
# 494
Благодаря. Обаче каквато съм задръстена ще убъркам нещо. По добре да резервирам 2 места.Аз чета сега може ли да нося бижута или да сваля кулието...ставам за смях...
Носете си бижутата. Не носете остри предмети, пистолет, нож и подобни!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия