⚓ На пазар във Варна - тема 79 ⚓

  • 36 175
  • 737
# 555
Търся стъклени купи с хубав капак за съхранение на храна-комплект или отделни с различна вместимост. Поръчах от Емаг, но дойдоха натрошени и сега търся физически магазин.

В икея. Хубава са им.
Виж целия пост
# 556
Търся стъклени купи с хубав капак за съхранение на храна-комплект или отделни с различна вместимост. Поръчах от Емаг, но дойдоха натрошени и сега търся физически магазин.
Провери и в КИК. До 19-ти април имат 50% на вече намалени артикули. Аз си купих точно такива купи, но не от Варна. В различните им магазини наличността е различна, затова не е много сигурно какво ще има. Икея е добро предложение.
Виж целия пост
# 557
Къде има разнообразие на хавлиени кърпи с бродерия? За подарък са.
Виж целия пост
# 558
Здравейте, имам въпрос към тези, които ще са гости на абитуриентски на близки деца. Търся по-специални картички, нещо по-персонализирано, може и с поръчка. Също към какъв тип подаръци сте се ориентирали? Все пари ли?
Виж целия пост
# 559
Определено пари. В някаква картичка.
Виж целия пост
# 560
В Росини също има стъклени купи различни размери.
Виж целия пост
# 561
Определено пари, много ще им трябват на младежите.В цветарския Джунглата има страхотни картички за всеки повод.
Виж целия пост
# 562
Светли, вместо картичка, може да вземеш някоя интересна книга, да напишеш пожеланието вътре и да сложиш плик с пари. Ние така направихме, а после младежът каза, че много му е харесала книгата.
Виж целия пост
# 563
Здравейте, имам въпрос към тези, които ще са гости на абитуриентски на близки деца. Търся по-специални картички, нещо по-персонализирано, може и с поръчка. Също към какъв тип подаръци сте се ориентирали? Все пари ли?

Вижте giftcard.eu имат офис и в гранд мол.
Виж целия пост
# 564
Скоро не съм била на абитуриент, преди години купувах златни кюлчета или монети, но много им се вдигна цената.
В Тексим банк имаше разнообразие, Тавекс, ЦКБ и Първа инвестиционна. Може и онлайн.
Виж целия пост
# 565
Пари съм подарявала със закачлив подарък. Правих абитуриенска шапка от кръгла кутия. С маркер изписвах името и датата и вътре парите.

На момиче купих направо портфейл и вътре сложих парички и детелина за късмет.
Виж целия пост
# 566
На мен, като завършвах преди много години, ми подариха бижута. Аз не нося бижута, но това е нещо, което ще остане за спомен. Пари биха ми били повече от полза по него време. Ако детето е добре подсигурено, инвестиционно кюлче или монета хем остава за спомен, хем е ликвидно.
Виж целия пост
# 567
Благодаря, бях се спряла и аз на монета, ама с днешната цена... Това с портфейла е детелината много ми хареса Simple Smile сега ще мисля и мъжки вариант.
Виж целия пост
# 568
Благодаря, бях се спряла и аз на монета, ама с днешната цена... Това с портфейла е детелината много ми хареса Simple Smile сега ще мисля и мъжки вариант.
svetli и мъжки портмонета има стилни. Синът ми ползва портмоне. Купете детелина- магнит, с маркер напишете името и датата и ще остане спомен.
Миналата година на приятелите на сина бях приготвила торбички с шоколад-за сладък живот, шарени бонбони- за весели емоции и детелина. Много се впечатлиха.  Това за подарък в двора на училището, вместо букет.
Виж целия пост
# 569
Аз май ще купя монета. Близко ми е детето и си знам, че няма да ми е евтино. Не знам как вървят "тарифите" за сватби и абитуриентски сега, защото не съм ходила от много години, но бюджета ми ще трябва да поеме една златна монетка до 500 лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия