Сто и пета плетаческа тема

  • 24 748
  • 834
# 450
Въпреки, че може нещо да се добави най-горе и така е страхотно.
 Идеята е да му го поднесеш с лично откъснала се от сърцето ти хубавица в някой горен ъгъл не е никак лоша😄
Виж целия пост
# 451
Одеялцето е станало перфектно, Добри!
Направо да се гмурнеш 😂
Виж целия пост
# 452
Бащицата наш каза, че било одеало за рибар.
Да го убивам ли или да почакам за извинение във формата на бижу?

Хахаха, щерката каза, че зетя е запален рибар. Но пуска рибите обратно. котките не са във възторг.
Виж целия пост
# 453
Момичета, харесах един мотив на цвете, но е с 5 листенца. Как биха се съединили и изглеждали? Не откривам схема, има само такива с шестоъгълници. Помогнете, моля 🙏
Ровейки тук и там, попаднах на този вариант на цвете с 5 листенца. На •mimoza• едва ли ще й свърши работа, но за някой може да е полезно. Две от листата са раздалечени и общи със съседните цветя.
https://www.youtube.com/watch?v=fWVC3DUa69M

Виж целия пост
# 454
Какво слънце бе хора?! Това е морско дъно. Границата между стил и кич е много тънка и моето лично мнение е, че в този си вид детайлите са точно.
Виж целия пост
# 455
Светло синьото е небето над хоризонта.
Виж целия пост
# 456
Обявих го за приключено, сложих го в плик и в куфара за България.
За днес - книжка, а утре започвам температурното одеало на номер три.
Wink Горинич хареса и четирите одеала, но си чака неговото. Simple Smile Милото ми пате!
Виж целия пост
# 457
Машинка.
Виж целия пост
# 458
Здравейте на всички! В колежът ми ще има благотворителен базар за една пострадала студентка и който иска може да занесе нещо. Искам да наплета няколко неща, дори и еднакви да са, от пухената прежда. Но нямам идея какво да е - проблемът е ограниченото време. Реших да направя няколко сърца, от тези обемните 3д, но други идеи не ми хрумват. Ще се радвам да получа някое-друго предложение от вас🥰
Виж целия пост
# 459
Ако климата там където живееш е подходящ, може шал, шапка. Лесно се плетат и пухена прежда става.
Виж целия пост
# 460
Нещо такова например. Може да си спестиш крилата и краката.

Виж целия пост
# 461
Може и скрънчита за коса.
Виж целия пост
# 462
И такова https://youtu.be/fvzq_HfEU3A?si=U0RhaE5CQ79nXlVJ
Става с всякакви прежди
Виж целия пост
# 463
HAPPY 🙂👍, точно това мислех да предложа, мойто е малко кривогледо
Виж целия пост
# 464
калъфчиците са много идейни. Hug

Знам, че казах, че започвам одеалото на Горинич, но не стана както го мислех. Ето го новото начало.


Плетката ще е на балкончето, когато успея да забърша прахоляците там.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия