Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 63

  • 79 531
  • 734
# 135
вчера сутрин - банички на тиган със сирене и зелен лук.    https://pep-4o.blogspot.com/2020/02/blog-post_25.html   

 Днес разни работи с многозърнестото хлебче Simple Smile което снощи пак правих.    https://pep-4o.blogspot.com/2025/02/blog-post_18.html
Виж целия пост
# 136
Пак съм на салатена вълна, с риба тон Cocktail
Виж целия пост
# 137
Умен сладкиш. Домашните не бяха възхитени.


Мариновани домати


Печен джолан с пшеница


Задушени пилешки шийки
Виж целия пост
# 138
Ориз с три вида гъби
Виж целия пост
# 139
Бобец с наденички



Топли франзелки с квас



На Мики фритатата с ябълки

Виж целия пост
# 140
Булгур с моркови, лук, домати и маслини


Свинска пържола в зелев лист


Червено цвекло с копър и балсамова редукция


Салата
Виж целия пост
# 141



Виж целия пост
# 142
А какво е туй?
Виж целия пост
# 143
На мен ми прилича на палачинкова торта, сгънати на две, предполагам, че вътре има крем и завити, като роза. Да видим дали съм познала. Joy
Виж целия пост
# 144
Че е красиво е красиво , а какво е де?
Виж целия пост
# 145
Палачинки направени по много "Вайръл" - вървежни в инстаграм, тикток и т.н.
https://www.instagram.com/p/DFiR47NpR_N/?utm_source=ig_web_copy_ … =MzRlODBiNWFlZA==
Виж целия пост
# 146
На мен ми прилича на торта роза от филе елена Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 147
Да , палачинкова торта с крем, или течен шоколад.
Виж целия пост
# 148
Вижда ми се трудно.
Изглежда много красиво,поздравления Hands Clap
Виж целия пост
# 149
Привет на всички!
Не съм поствала от векове, но следя!  На всички, имали поводи за празнуване- само най-хубави пожелания!
От мен кратък отчет…
 Овчарски пай


Боб със свинско и кейл


Омлет с бекон


Заек по средиземноморски по Мики


Импровизация на тема Креп Сюзет
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия