Изпитани сайтове за парфюми - февруари и март 2025

  • 103 574
  • 847
# 255
Здравейте!
Има ли код за Нотино в момента? Два парфюма сложих в кошницата, но нито имат БД, нито са в промоция.
Заповядай този ! 
Възползвах се, благодаря!
Виж целия пост
# 256
Виж целия пост
# 257
https://www.elfragrance.bg/products_filter.php?f2[80]=Hermes&cPath=cPath=502

Виж целия пост
# 258
Здравейте! Моля да ми препоръчате хубави и подходящи парфюми за момче на 18 и мъж на 37. Благодаря! 😊 Бюджетът не е от значение.
Виж целия пост
# 259
www.notino.bg

Нотино какво са направили... Само аз ли имам проблем с достъпа през браузър? С 3 браузъра все едно :

Слагам частта от пъзела на правилното място и резултатът е:

П.С. Свързах се с тях да направя оплакване. "Имали проблем и работели по отстраняването му."
Виж целия пост
# 260
През инкогнито режим на друг браузър ми се отвори след същите задачки и проблем с отварянето
Виж целия пост
# 261
П.С. Свързах се с тях да направя оплакване. "Имали проблем и работели по отстраняването му."

Да, явно им е глобален проблем - същото се получава и когато опитам да отворя немския сайт. Чистих кукита и история и се оправи за малко, но след 10тина клика стана същото.

Приложението работи.

И за да съм по темата:
Виж целия пост
# 262
И мен ме блокира Нотино.Минах на Мейкъп
Пс:Оправи се.
Виж целия пост
# 263
Здравейте. Дали има код за parfumi-shop . Благодаря предварително на отзовалите се  Sparkling Heart
Виж целия пост
# 264
www.parfumi-shop.net кодът е spring , дава 8% .
За феновете на Stella McCartney Pop Bluebell https://www.parfumi-shop.net/product/37888-stella-mccartney-pop-bluebell.html . Много женствен, влачи шлейф и е един от най-комплиментрните ми парфюми.
https://www.parfumi-shop.net/product/33701-rochas-byzance-edp-b-o.html

https://www.parfumi-shop.net/product/36896-elie-saab-le-parfum-essentiel.html

https://www.parfumi-shop.net/product/40931-carthusia-terra-mia-b-o.html
Виж целия пост
# 265
Mugler Alien Hypersense Комплект
Виж целия пост
# 266
Здравейте,

Имам въпрос Относно кампанията на Notino за 8 март и кода day (която тече в момента).
Според вас дали ще има друго намаление на самия 8 март или това ще е ? В голяма чуденка съм дали да поръчам сега или да изчакам дотогава.
Виж целия пост
# 267
Здравейте,

Имам въпрос Относно кампанията на Notino за 8 март и кода day (която тече в момента).
Според вас дали ще има друго намаление на самия 8 март или това ще е ? В голяма чуденка съм дали да поръчам сега или да изчакам дотогава.
Това никой не знае,освен те!Ако искаш изчакай до събота и тогава пусни.Понякога за уикенда пускат друго намаление или най-малкото безплатна доставка.Но гаранция няма,че и този път ще направят така.
Виж целия пост
# 268
Здравейте,

Имам въпрос Относно кампанията на Notino за 8 март и кода day (която тече в момента).
Според вас дали ще има друго намаление на самия 8 март или това ще е ? В голяма чуденка съм дали да поръчам сега или да изчакам дотогава.
Това никой не знае,освен те!Ако искаш изчакай до събота и тогава пусни.Понякога за уикенда пускат друго намаление или най-малкото безплатна доставка.Но гаранция няма,че и този път ще направят така.
Здравейте
Не знаех, че пускат безплатна доставка през уикенда, благодаря Ви ! Затова реших да питам тук 😁❤
Виж целия пост
# 269
Не пускат безплатна доставка всеки уикенд. Само понякога. Гаранции няма, но ако не бързате, нищо не ви пречи да изчакате и да видите дали ще има бд уикенда. Разбира се ако нещо е на супер добра цена/промоция, може да се свърши до събота. Така че вие си преценявате.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия