Ясновидци - тема 47

  • 67 471
  • 757
# 645
Здравейте, момичета. Наскоро някой беше писал, че е недоволен от Виктория Събева.
Сега да споделя за една приятелка. Тя преди три-четири месеца е била при нея. Ляла и е восък и още нещо и е правила.
Имала е доста неразбории в семейството.
Сподели ми че нещата вече били мнооого по-добре. Някой друг има ли мнение за Виктория? Смятам да пробвам. Дано не са пари хвърлени на вятъра.
😂 не мога да споделя повече подробности, защото не знам дали тя не е тук в групата.
Виж целия пост
# 646
Мами, какво очаквате след леене на восък. Трябва да се разреши проблем, да се хармонизират отношения. По какво съдите, че восъка е направил нещо и нормално ли е според вас проблемите да се задълбочат.
Виж целия пост
# 647
С леенето на восък се изчиства този, на когото се лее. Премахва се негатива като цяло. Сменя се мисълта, успокоява се. И вече следствие на всичко това, когато промениш енергетиката си и мисълта тече по друг начин, съответно и действията се сменят в друга посока. Трябва да се разбере, че наистина това, което мислим, това и сътворяваме. Ако сме в дупка, ние сме концентрирани в нея и не сме способни да мислим за разрешение на проблема, а дълбаем в него. Затова е хубаво да познаваме някой, който умее да лее восък или олово, малко да ни прочисти, ако не успяваме сами.
Виж целия пост
# 648
Здравейте, група!
Чух се с "жената с обикновените карти" и съм изключително доволен. Тя ми посочи важни неща, за които да внимавам и от които да се пазя. Също така много точно разпозна ситуацията, в която се намирам в момента, и ми даде полезни насоки за решаването на проблема. Остава да видим дали нещата ще се оправят.
Виж целия пост
# 649
Здравейте, група!
Бях при "жената с обикновените карти" и съм изключително доволен. Тя ми посочи важни неща, за които да внимавам и от които да се пазя. Също така много точно разпозна ситуацията, в която се намирам в момента, и ми даде полезни насоки за решаването на проблема. Остава да видим дали нещата ще се оправят.
[/quote
Коя е тази жена?
Виж целия пост
# 650
Здравейте, група!
Бях при "жената с обикновените карти" и съм изключително доволен. Тя ми посочи важни неща, за които да внимавам и от които да се пазя. Също така много точно разпозна ситуацията, в която се намирам в момента, и ми даде полезни насоки за решаването на проблема. Остава да видим дали нещата ще се оправят.
Как така бяхте? Та тя телефона си крие, Вие успяхте и да я посетите?!
Виж целия пост
# 651
Сигурно е изкала да каже ,че и е писала на месинджъра и после по телефона.
Виж целия пост
# 652
Аз споделих за Виктория Събева. Не съм ходила лично, когато отиваш при нея сигурно обяснява повече..
При мен комуникацията протече трудно.
Изпрати ми една снимка на восък след седмица може би и нищо повече..
Писах й да ми обясни поне какво значи, има ли негативна енергия, какво значат фигурите.. Тя го прочете и нищо..
Та при лични срещи сигурно поне обяснява.
При мен така и нищо не разбрах от нея.
Виж целия пост
# 653
Да, вероятно е така. Аз буквално го приех.
Виж целия пост
# 654
Здравейте, група!
Бях при "жената с обикновените карти" и съм изключително доволен. Тя ми посочи важни неща, за които да внимавам и от които да се пазя. Също така много точно разпозна ситуацията, в която се намирам в момента, и ми даде полезни насоки за решаването на проблема. Остава да видим дали нещата ще се оправят.
Как така бяхте? Та тя телефона си крие, Вие успяхте и да я посетите?!

Да, точно така имах предвид, писах й по месинджъра и после се чухме по телефона.
Виж целия пост
# 655
Здравейте! Може ли някой да ми пише, как да се свържа с жената с картите?
Виж целия пост
# 656
Гледах Ничия земя с една професорка, която се е занимавала с екстрасенси още през комунизма. После гледах и този епизод с жената от Димитровград. Еми... Общият извод е, че вече няма такива феномени. Има ги в YouTube.

Аз също гледах епизодите и ми стана много интересно и се питам "Дали все още гледат на хора и приемат пациенти или са се отказали от тази дейност ?
Виж целия пост
# 657
Аз споделих за Виктория Събева. Не съм ходила лично, когато отиваш при нея сигурно обяснява повече..
При мен комуникацията протече трудно.
Изпрати ми една снимка на восък след седмица може би и нищо повече..
Писах й да ми обясни поне какво значи, има ли негативна енергия, какво значат фигурите.. Тя го прочете и нищо..
Та при лични срещи сигурно поне обяснява.
При мен така и нищо не разбрах от нея.
Да, напълно е възможно. Но все пак би трябвало да обяснява. Все пак както единия, така и другият плаща.
Виж целия пост
# 658
Lardero

Ами на мен нищо не ми обясни..
Разочарова ме, очаквах поне малко повече от нея.
Виж целия пост
# 659
Здравейте. Някой може ли да се свърже с мен на лично с координатите на жената с обикновените карти? Писах на няколко човека, но никой не ми отговори.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия