Viber / Вайбър – 2

  • 16 343
  • 159
# 105
Благодаря
Виж целия пост
# 106
Здравейте,
Въпросът ми е свързан с Вайбър на десктоп. Забравила съм от къде се изключваше настройката, натискането на ентер да не изпраща съобщението. Искам да мина на нов ред, а не да изпращам. Опитах и с клавишни комбинации, но не се получава. В мобилната версия на телефона знам къде е, в обаждания и съобщения, но на десктоп менюто е различно.
Виж целия пост
# 107
"Shift + Enter" е нов ред.

А за описаната настройка не съм чувала. Може и да има такава, разбира се.
Виж целия пост
# 108
Blаck Cat, благодаря за информацията и мен ме интересуваше, но ми свършиха лайковете Simple Smile
Виж целия пост
# 109
Тъй като вече компютъра не е пред мен, утре ще пробвам. Опитвах с Alt+Enter и Control+Enter. За Shift не се сетих. Благодаря много.
Виж целия пост
# 110
Има такава настройка, но съм забравила. Много рядко ползвам на лаптопа.
Виж целия пост
# 111
Здравейте,
Въпросът ми е свързан с Вайбър на десктоп...................... Искам да мина на нов ред, а не да изпращам.
В самия вайбър няма настройка за това, тя е в лаптопа/компютъра. При мен е Ctrl+Enter и при писане и във вайбър сваля на нов ред.
Виж целия пост
# 112
Утре ще пиша. На компа ми е зададена комбинация Alt+Enter за нов ред, но както писах вече, тук не сработи.
Виж целия пост
# 113
Намерих настройката в телефона. Махаш отметката на Ентер.

Виж целия пост
# 114
В телефона е ясно. На десктоп версията е друго менюто. Там настройките са само за обаждания и са за микрофон и камера. Не за съобщенията.
Виж целия пост
# 115
Ако го направиш от телефона не важи ли по принцип?
Виж целия пост
# 116
Здравейте! Искам да изтрия даден контакт и да няма достъп от телефона ми до него. Но искам по някакъв начин да запазя чата в архив. Какво мога да направя?
Виж целия пост
# 117
Здравейте, днес ми се появи следното съобщение във Viber и не съм сигурен как да го тълкувам. Появи се снимка на мой познат, с който не сме в добри отношения имам го записан като контакт в телефона си:
„Нови във Viber! Кажете „Здравей“ днес!“
Има и негова снимка и Името и Фамилията му.
Виж целия пост
# 118
Автоматично се генерира. Появява се, когато някой инсталира вайбър.
Виж целия пост
# 119
Здравейте, днес ми се появи следното съобщение във Viber и не съм сигурен как да го тълкувам. Появи се снимка на мой познат, с който не сме в добри отношения имам го записан като контакт в телефона си:
„Нови във Viber! Кажете „Здравей“ днес!“
Човекът си е сменил телефона вероятно и си е свалил Вайбър. Вероятно няма архив от досегашните чатове
Не бъдете мнителна/ен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия