Любители на кучета - 149

  • 22 374
  • 752
# 390
Честит рожден ден на всички и от нас с Джина.
Живи и здрави, весел празник и много подаръци за рожденниците!

"Ех, блазе им" - си мисли тъжната Джинка. :Disappointed: "А аз, горката..."

Такъв скръбен поглед вади, все едно гемиите са й потънали.
Актриса... Smile
Виж целия пост
# 391
Честити да са всички!❤️🍀
Виж целия пост
# 392
Ехеее, верно ще оставим постенето за друг ден ! Честити да са и двукраки , и четирикраки рожденици! Здрави, обичани и щастливи!
Виж целия пост
# 393
Честит празник на всички празнуващи днес 🥰
Дейзи ви пожелава много здраве и енергия за пакости 😀

Виж целия пост
# 394
Честит щастлив ден на всички, двукраки, четирикраки, рошави, сресани!:bouquetf:
Да сте здрави, весели, игриви!
Да имате лъскав косъм като на Зара, удобна постеля като на Дейзи и артистични способности като Джинка!
Специално към Кардю, да има още много време и топлина с бялото старо момче!!!!!
Ribbon
Виж целия пост
# 395
Честито на рожденниците, дълги години здраве и много любов.
Виж целия пост
# 396
Рожденицииии... Да са живи и здрави Зара и Кардю още дълги години!
Виж целия пост
# 397
Честит празник на всичките днешни рожденици! Живи, здрави и много обичани  и обгрижвани да са!
Виж целия пост
# 398
Ехеее, честити! Честити да са всички рожденици!
Лорка - жива и здрава да си ни! Все така да пътешестваш и много да те обгрижват!
Зарка - прекрасна наша! Здрава и да те слушат!
Кардю - невероятни пухчо белодупев! Още доста време с близките ти пожелавам!
И на двукракото Мери - прекрасни 30сет! Още поне 3х - здрава, щастлива и обичана!
На малката Дейзи - добре дошла, а на нейната стопанка - редовни снимкови отчети! Тук много обичаме снимки на бебекучета. И не само.
Пожелаваме ви лек ден с Чарлитко!
Виж целия пост
# 399
Значи все пак правилно съм запомнила и
Честит рожден ден Мери Flowers Rose  
У нас рожден ден имам аз. Черпя торта Павлова и по едно карамелено /любимото ми/ ликьорче.
 Куч Кардю е на 1 януари записан. И вече е почти стигнал дъгата. С големи усилия държим фронта, но много скоро ще заспи дядко вечен сън.  Подготвяме се психически за този момент.
Виж целия пост
# 400
Честит рожден ден на всички кучовци и хора! Да сте здрави и тези, които обичате, също!

Постоянно мисля как е Кардю, мъчно ми е за дядката... Sad
Виж целия пост
# 401
Мъчно ми е за дядкото. Дано само е без страдание.
Виж целия пост
# 402
Кардю, ами и ти да си жива и здрава, дядко също!
Мери, и ти да си жива и здрава!
Виж целия пост
# 403
Честит празник на рождениците и двукраки, и четирикраки!
Здрави и обичани да сте!
С Арес ви пожелаваме весел празник!
Виж целия пост
# 404
Честит празник на рождениците! Живи, здрави, игриви и щастливи!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия