Бригада ⚒️ "Нов дом" 🛠️ сезон 7 🏠

  • 98 748
  • 1 669
# 615
Не те разбрах.
Виж целия пост
# 616
Давид до скоро работеше във McDonald's  на ботевградско изнеданах се като го видях
Виж целия пост
# 617
Абе, трябва да има, ама може и да няма. Колко деца в здрави и стабилни семейства споделят стаи, докато се изнесат от домовете на родителите си, ще се справят и тези.

В историята на предаването има и ремонтирана “къща” на младеж, а майката остана в мизерията… какво трябва и какво може са две различни неща.
Помня го това.
ПП: въпреки, че бригадата се справи чудесно с етажа на децата от събота, все ми се набиваше на очи контраста с ремонта и удобствата в общинското жилище на самотната майка с двете даровити деца. Но желая най-искрено всичко най-хубаво и на двете семейства и двете имаха нужда, просто разликата беше очевидна.
Виж целия пост
# 618
И аз го помня това когато майката остана в мизерията, а синът в малката ремонтирана къщичка. Ами… късмет, какво да се прави.
Виж целия пост
# 619
И аз го помня това когато майката остана в мизерията, а синът в малката ремонтирана къщичка. Ами… късмет, какво да се прави.
За кой случай говорите?
От новите епизоди ли?
Виж целия пост
# 620
И аз го помня това когато майката остана в мизерията, а синът в малката ремонтирана къщичка. Ами… късмет, какво да се прави.
За кой случай говорите?
От новите епизоди ли?
Не, от старите беше. В една съборетина живееха майка и голямо момче. Имаше и една малка къщичка до нея, ползвана за склад и пълна с боклуци. Та нея разчистиха и ремонтираха за момчето само, а майката остана в съборетината.
Виж целия пост
# 621
Според мен имат бюджет за всеки обект, някъде има повече разходи за материали и труд, другаде остават за глезотии, като уреди и мебелировка.
В този епизод децата наистина живееха в нечовешка мизерия. Ако разбрах правилно, те не живеят 5 тимата постоянно заедно, така че ще им бъде удобно след подобренията.
Оправиха им ел системата, нови кабели. Изцяло нов водопровод.  Дограмата беше  подновена.
Виж целия пост
# 622

Подкрепям мнението ти, че е хубаво да има, ама като няма и така ще изкарат.
Иначе вече обясниха, в предишните сезони имаше жена и голямо дете, с две къщи бяха в един двор, едната я ползваха за склад, малка беше доста, но бригадата нея ремонтира, а майката остана в кочината, та само и само сина да е отделно. Аз даже не помня, ама тя долу май нямаше и баня. Не мога да си представя жената, която го гледа и издържа, защото той беше ученик, да спи в мизерията, дали нямаше и мишки, а той горе на чисто, топло и светло. Хората трябва да разберат, че консуматорството не е добродетел. И тя жената се радваше, то е ясно, че ще се радва, но някак беше тъжно.
Виж целия пост
# 623

Подкрепям мнението ти, че е хубаво да има, ама като няма и така ще изкарат.
Иначе вече обясниха, в предишните сезони имаше жена и голямо дете, с две къщи бяха в един двор, едната я ползваха за склад, малка беше доста, но бригадата нея ремонтира, а майката остана в кочината, та само и само сина да е отделно. Аз даже не помня, ама тя долу май нямаше и баня. Не мога да си представя жената, която го гледа и издържа, защото той беше ученик, да спи в мизерията, дали нямаше и мишки, а той горе на чисто, топло и светло. Хората трябва да разберат, че консуматорството не е добродетел. И тя жената се радваше, то е ясно, че ще се радва, но някак беше тъжно.
Да, така беше. Помня, че коментирахме къде ще се къпе и пере жената ако новата къща е само за сина.
Виж целия пост
# 624
Тази къща, в която остана майката не беше ли тотал щета? Едно здраво нещо нямаше. Доколкото помня там и покрива беше за ремонт, дограми, под ....абсолютно всичко. Предния сезон мисля нямаха спонсори за дограма(може и да бъркам), а и за толкова сезона нямам спомен да са правили ремонт на покрив. Някакъв частичен може и да са правили, но там си трябваше цялостен.
Също някакъв чичо живееше с тях. Не помня дали и със собствеността нямаше неуредици....
А жената винаги може да се изкъпе и изпере в къщата на сина си. В един двор са все пак.
Виж целия пост
# 625
Помня го този епизод. Къщата на майката не подлежеше на ремонт, беше тотал щета, затова решиха да оправят съседната сграда. Силно се надявам момчето да е приютило и майка си, макар да бяха само стая и кухня.
Виж целия пост
# 626
Не беше само това като казус. Тя май беше наследство на детето и на вуйчото, отделно не беше възможно да се ремонтира. Помня, че това също се коментираше, въпреки че сега в този сезон ремонтиран общински жилища под наем, та не е ясно поради каква причина са отказали.
Виж целия пост
# 627
Тогава казаха, че къщата не подлежи на ремонт, защото е много стара и е по - добре да я бутнат и построят отново. И да нямаха спонсори на дограма и врати, но в края на епизода казаха, че са сменили леглата и някои уреди в старата къща. Не си спомям дали не казаха и за прозорците, че са сменени.
Виж целия пост
# 628
Ама онази къща едва се държеше "на краката си", то въобще не подлежеше на ремонт.
Имаше и проблем със неуредена собственост, доколкото помня.
Виж целия пост
# 629
Ядосвам се на такива "безгрижни" бащи. Как може да са тотално освободени от грижа за децата си?
В това отношение трябва да се поучим от Русия. Там, ако нямаш родителски капацитет, те лишават от родителски права, но не си освободен от плащане на издръжка.
И ако дълго не я плащаш, отиваш в затвора!!
Защото иначе обществото се грижи за децата, но не и собственият родител!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия