Бригада ⚒️ "Нов дом" 🛠️ сезон 7 🏠

  • 98 747
  • 1 669
# 675
Тези хора, които ходят да притесняват децата в училище, трябва да им се търси наказателна отговорност! Това си е чист столкинг и тръпки ме побиват как може някой да си помисли, че е добра идея! От предаването да вземат повече мерки да опазят анонимността на героите, особено когато, както в случая, няма родители, които да защитят тези деца.

Мне, каза си, че бабата пО го харесва.
Виж целия пост
# 676
Едното момче предпочита при баба си, защото не иска в студената мизерна и неремонтирана къща. Ама сега като е уютна, ще предпочете в новия си дом, разбира се
Виж целия пост
# 677
Мне, каза си, че бабата пО го харесва.

Мне, специално го търсих сега да го чуя. Казва, че "там по МУ харесва".
Виж целия пост
# 678
Сега гледах клипчето на Давид в тик ток. Казва, че непознати хора посещават училището на Дани с цел да я изненадат и тя се притеснява от това. Помоли личният им адрес да не се разпространява в Интернет и посочи името на момиче, което да е като посредник между хората, които искат да помогнат и тяхното семейство. Каза, че разбира, че много хора искат да помогнат и вниманието е от добри чувства, но това ги притеснява. Благодари на всички, които са помогнали до сега и на тези, които ще помагат занапред. Личеше си, че е притеснен, особено като говореше за посещението в училището на сестра си.
Не мога да повярвам как някой може така да прекрачи границата. Само си представете ситуацията 8 годишно дете и постоянно покрай него непознати лелки и чичковци го питат как е и има ли нужда от нещо и му се предлагат някакви неща. Та тя не знае как да реагира и съм сигурна, че всичко това е като атака за нея. Тук трябва да се намеси класният ръководител и директора на училището да я придружават и да не допускат такова поведение от страна на родителите на другите деца.
Стана ми жал как Давид кършеше притеснено ръце, докато говори и се мъчеше да намери правилните думи, за да не засегне някого. Те са много уязвими в момента.
Вярно ли отиват хора при малко крехко  дете без предупреждение поне към директор, учител? Не е за вярване! Може ли толкова нетактични хора да има?
Виж целия пост
# 679

Мне, каза си, че бабата пО го харесва.
Това е, което само ти чуваш и никой не е казвал.
Виж целия пост
# 680
Направо е шокиращо с какво убеждение се твърдят абсолютни неистини.

Утре жълтурите ще гръмнат. "Баба глези едното внуче, братята и сестричката мизерстват." Хайде малко по-сериозно и отговорно. В началото на епизода, Жорко И Дани се стягаха да ходят при баба си. Другите имаха разни задачи.
Виж целия пост
# 681
И аз чух, че там на детето си му харесва повече.

Стоян ми открадна сърцето! Какъв прекрасен младеж. Желая им здраве!!!!
Виж целия пост
# 682
Всяко чудо за 3 дни, тези нахални благодетели след седмица ще са забравили децата.
Виж целия пост
# 683
Няма ли никакъв контрол в това училище? Как ще пускат неизвестно кого при детето?
Виж целия пост
# 684
Някой знае ли от какво е починала майката?
Виж целия пост
# 685
Цитат на: willow5 link=topic=1741602.msg49467683#msg49467683
Стоян ми открадна сърцето! Какъв прекрасен младеж. Желая им здраве!!!!
Ау, ти май се влюби? Това този с потника ли е?
Виж целия пост
# 686
Някой знае ли от какво е починала майката?

Какво е това нездраво любопитство?
Пуснахте фб профилите им, сега пък майката от какво починала?!
Виж целия пост
# 687
Ужас, спрете се бре, хора! Горките дечица, разкостихте ги за нула време ... Няма ли модератор малко да поразчисти клюките....
Виж целия пост
# 688
Някой знае ли от какво е починала майката?
Предполагам, че от рак. От какво друго може?
Била е болна няколко месеца.
Виж целия пост
# 689
Ужас, спрете се бре, хора! Горките дечица, разкостихте ги за нула време ... Няма ли модератор малко да поразчисти клюките....
Явно клюките ще продължат! Ето по долу и диагноза има!!!!!
Отдавна съм на мнение и писах! Нивото на този форум, падна доста ! Някои бъркат Ергена и подобни , с това единствено почти смислено предаване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия