Бригада ⚒️ "Нов дом" 🛠️ сезон 7 🏠

  • 98 747
  • 1 669
# 540
Оххх, гледам и плача! Големите момчета ми напълниха  душата.Напомнят ми за брат ми .Много неща си припомних☹
Виж целия пост
# 541
Еххх, Дани как ме разплака с това зайче. Animal Rabbit2CryHug
Виж целия пост
# 542
Интересно, социалните знаят ли за тези деца и някакви помощи дали получават? Защото е редно.
Виж целия пост
# 543
Интересно, социалните знаят ли за тези деца и някакви помощи дали получават? Защото е редно.
Ако най-големите братя са пълнолетни има възможност да станат настойници на по-малките (вместо да ги пращат по социални домове).
Виж целия пост
# 544
Първия епизод и този много ме трогнаха. Да са много, много щастливи в новия си дом и все така задружни, прекрасни деца.

п.с. светът, България се нуждае много повече от такива предавания даващи и възпитаващи доброта и ценности, и по-малко пошли и евтини риалита.
Виж целия пост
# 545
Защо да ги пращат по домове? Бащата е жив или поне не казаха да е починал. Вероятно просто е абдикирал.
Виж целия пост
# 546
Оххх, гледам и плача! Големите момчета ми напълниха  душата.Напомнят ми за брат ми .Много неща си припомних☹

Двамата големи са топ - силни, мъжкари, сдържани, борбени, на тях е висяло всичко. Виждам в очите им, че едва са издържали, но са държали заради другите.
Виж целия пост
# 547
Силна история. Чудесни деца!

Вярно ли обзаведоха трапезарията с 4 стола за 5 човека?!
Виж целия пост
# 548
Сякаш за първи път не присъства възрастен в епизода. И тази тема не се повдигна, освен за починалата майка. На мен големите момчета ми изглеждаха от първи брак, останалите три деца от починалата майка. Но това е само предположение..
Виж целия пост
# 549
Адмирации за големите момчета!
Много са сплотени всички, много!
Виж целия пост
# 550
Майката на снимката си беше пълничка като трите последни деца.
Виж целия пост
# 551
Помните ли думите на Моканина от "По жицата" на Елин Пелин
- Боже, колко мъка има по тоя свят, боже!
Много хубав стана ремонта! Стоян не е свикнал да си показва емоциите, защото трябва да е силен, но и той накрая не устиска, като повечето от нас.
Виж целия пост
# 552
Това е жена, родила 5 деца, последното, от които беше в количка. Щеше да е странно, ако не беше пълна. Възможно е първите две да са от друг мъж. Няма значение, каквото и да е. Да са здрави, да успеят да се оправят в живота и да се подкрепят винаги.
Виж целия пост
# 553
Силна история. Чудесни деца!

Вярно ли обзаведоха трапезарията с 4 стола за 5 човека?!
Едва ли, по-скоро бяха махнали единия заради видимостта за камерата.

Много докосващ сърцето епизод... Бях едновременно тъжна и щастлива. Тези деца са прекрасни, дано с новия им дом вече да имат само хубави неща в живота. Страхотно е, че сякаш някаква голяма тежест падна от най-голямото момче, защото освен работата и грижите за останалите деца, той е носил отговорност за всички и сега се почувства донякъде облекчен, че имат поне добри условия за живот. С всичко останало постепенно ще се справят, всички са много добри и интелигентни деца.
Виж целия пост
# 554
Дали няма да се намери някой с по-големи възможности да се направи една хубава външна изолация на етажа им.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия