Hell’s Kitchen България_сезон 7 | тема втора

  • 45 838
  • 728
# 450
Хора, не съм чувала диалект или говор като на тази мома от Велико Търново, участваща в "любовната" историйка. Няма такова нещо, баща ѝ не говори така, какво е това чудо. За нея звукът "е" не съществува.

Проверих името ѝ - Марина.
Виж целия пост
# 451
Всеки път като я видя, искам да има и субтитри!

Хора, не съм чувала диалект или говор като на тази мома от Велико Търново, участваща в "любовната" историйка. Няма такова нещо, баща ѝ не говори така, какво е това чудо. За нея звукът "е" не съществува.

Проверих името ѝ - Марина.
Виж целия пост
# 452
И за Едуард субтитри и за Радо от "Един за друг", хахаха
Виж целия пост
# 453
Хора, не съм чувала диалект или говор като на тази мома от Велико Търново, участваща в "любовната" историйка. Няма такова нещо, баща ѝ не говори така, какво е това чудо. За нея звукът "е" не съществува.

Проверих името ѝ - Марина.
Очевидно има проблем със зъбите и/или с джуките, ако нещо е правила преди предаването по тях. И това не е точно диалект въпреки, че търновци и те имат мек говор. Просто много съска и фъфли, заваля думите и затова е много трудно да й се разбира какво казва. А тази пък уж любовна задявка е толкова измислена, че чак е смешно.
Толкова вече НЕ са предаване за кулинария, а за сплетни, скандали, интриги и клюки. Тъпата лична история със Светла Гущерицата направо изби рибата. Много плитко и горзно. Ако нещо интересно не се заформи например с нови участници не съм сигурна колко още епизода ще издържа да гледам.
Виж целия пост
# 454
Марина има нещо в устните (не знам какво - хиалурон, ботокс или с каквото там се помпят), но от там идва този проблем със звукоизвличането.
Виж целия пост
# 455
И брекети има.
Виж целия пост
# 456
Носила съм брекети и от тях не се фъфли. Тя говори като с едновремешните шини.
Виж целия пост
# 457
Относно Марина: живо и здраво да е момичето, нямам нищо против нея, но по начина й на говорене, изразяване и боравене с думи, оставам с впечатление, че е страшно спряла. Сякаш не е пипала книга или учебник никога през живота си и рядко й се налага да води разговор. В същото време засега я показват в добра светлина като готвач. А щом умее този занаят, то трябва да тече някаква мисъл там горе...

И аз съм разочарована, че Крис си тръгна. Наистина много се издъни на резервацията, но заслужаваше втори шанс.

Много се зарадвах за малкия брат. И ми направи супер впечатление с какъв хъс влезе и започна на чете. Дано му се получат нещата.
Виж целия пост
# 458
Носила съм брекети и от тях не се фъфли. Тя говори като с едновремешните шини.

Не знам и аз вече...сега се усмихна широко и нямаше брекети. Аз я харесвам, въпреки че трудно й се разбира.
Виж целия пост
# 459
Защо е нужно, да са по бански? То няма вода Joy
Виж целия пост
# 460
Лошото е, че Радо е без горнище..
Виж целия пост
# 461
Грозев е доволен от Патрицио като ученик Simple Smile Взел се е за Петя Бу.
Виж целия пост
# 462
Много унизително предизвикателство. Естествено, че нямат Аполонски тела. Дано не им се подиграват много в коментарите по социалните мрежи.
Виж целия пост
# 463
Ох, Радо .. какъв бюст извади, да му бяха дали един сутиен.
Виж целия пост
# 464
Златните утре ли ще се появят?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия