Hell’s Kitchen България_сезон 7 | тема втора

  • 45 838
  • 728
# 465
Бащата на Марина се радва, че Шкодров ще бъде нов кадър за ресторанта му LaughingLaughing Марина е добро момиче, тихичка е, не е така дразнеща, не е като Цветка и онази от енгри бърдс, симпатична двойка са със Шкодров.Само фъфленето й е кусур, но свикнахме...
Виж целия пост
# 466
Бащата на Марина не говори с такъв диалект. Направи ми добро впечатление и явно я възпитава да е добър човек преди всичко.

И хайде пак - яйца по панагюрски и овчарска салата.
Виж целия пост
# 467
Хареса ми гостуването и семейството на Марина. Тежко е това решение, но явно е било за доброто на детето. Може би е трябвало само да натиска за учението и да я води на логопед.
Виж целия пост
# 468
А може и добре да си говори момичето, но да са я накарали да говори по такъв начин. Може би.
Виж целия пост
# 469
ММ каза, че ще ме запише за другия сезон в ХК, защото мога да правя поширани яйца JoyJoy Готова съм Laughing   
Предлагам всички да се запишем..
Виж целия пост
# 470
Някой може ли да разясни какъв организатор иска Едуард?
Виж целия пост
# 471
Ха така, ред трябва да има в кочината и лична отговорност.
Едуард ли настъпи мотиката та изтрещя?  Simple Smile  Сигурно да му организират изпращането.

Еликс Heart аз съм общак, но и клин мога да въртя Simple Smile
Виж целия пост
# 472
Дано да го изгонят вече.
Това не се трае, ужасен е този човек.
Превъртя играта, определено.
Виж целия пост
# 473
Еех, как не ги досвидя да мятат тия яйца. Развалиха ми калорийния дефицит. Станах да си забуля едни.
Едуард е отвратителен. Дано да го махнат вече.
Виж целия пост
# 474
Едуард не е добре с нервите, има натрупана агресия, натоварващ и нетърпим е..
Виж целия пост
# 475
Едуард не е добре с нервите, има натрупана агресия, натоварващ и нетърпим е..
И затова ще поостане, докато не направи някоя поразия и го изгонят.
Виж целия пост
# 476
Тоби попита някой дали е готов дробът, после каза, че тя го е правила Simple Smile
Браво на Яница Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 477
Тоби е любимка на шефа, обаче далеч не ми се струва такава фурия каквато я изкарват. Ето това с дроба, който представи за нейн беше доста долно.
Виж целия пост
# 478
Едуард не е добре с нервите, има натрупана агресия, натоварващ и нетърпим е..
И затова ще поостане, докато не направи някоя поразия и го изгонят.
Уви, да. Rolling Eyes
Толкова се надявах, но е ясно, че няма да си ходи днес...
Виж целия пост
# 479
Вярно, че правя 100 неща, докато гледам, но Едуард избухна ли вече, защото го пропуснах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия