Февруарски бебета 2025 - ТЕМА 1

  • 20 204
  • 768
# 465
При нас е почти на всяко хранене, чак сега на 1 месец почна да разрежда - преди беше на всяко, даже някой път по два пъти - преди и след смяна на памперса Grinning предимно на кърма е, вече почти не се налага да даваме АМ. Има ли други с толкова чести изхождания?
Виж целия пост
# 466
Моето момченце направи 40 дни. Бяхме на църква. А вчера беше погачата му. Бяхме вкъщи, тесен кръг приятелки. Той спа почти през цялото време. Хубаво беше, първия му празник.
Вече има някакъв режим, имам приложение и следя от там.
Тази седмица се редуваме с приятеля ми и спах 2 нощи, той го гледа. Еми друго сине да се наспиш 8 часа.
Не се оплаквам от детето ми- спи си нощем. Става в 23 ч, 03ч. и 06ч. Напоследък и колики няма- не му давам нито капки за колики, нито пробиотици.
Скока в растежа се изрази във вдигане на дозата с мляко и регулярния сън и дремки.
За обличането и мен ми е трудно, макар, че си изтеглих и за това приложение….
Виж целия пост
# 467
И аз по това приложение се водя.Много ми е полезно. Общо взето след като я нахраня будува по 1 час,после спи около 2 часа и идва време за следващото хранене.
Ние решихме,че погача няма да правим.Снощи си поканихме приятелите и тя беше много кротка,но вечерта заспа доста трудно,може би от превъзбудата и многото хора край нея.Днес изпробвахме и активната гимнастика,много беше сладка и и беше любопитно .
Виж целия пост
# 468
КРР, погачата на моят младеж ще е вкъщи, на 23.03 ще я правя. Поканила съм 3 приятелки. Те ще са с децата. Момичетата ще са при нас, момчетата мисля да ги пратя навън, или в детската стая.
Поръчала съм украсена козуначена погача с надпис и фигурки, кърпа с бродирани име на бебето и датата 23.03 и рисувани меденки за погача. Отделно ще взема френски макарони и шоколадови дражета. Няма да прекалява, нали и гостите носят по нещо сладко...
Ще направя две плата: сирена с грозде и орехи, и сухи мезета. И вино.
Детето има комплект за повода в бебешко синьо. Аз ще се наглася със светли дънки с клоширани крачоли и риза в бебешко синьо. Украса няма да имам. Ще взема салфетки в два нюанса синьо и една панделка за виното.
За църква май няма да стигна. Не съм си запазила час. Смятам, че на 20ти се пада 40ти ден... Май няма да станат нещата
Виж целия пост
# 469
Момичета, в деня като се прибрахме си прецаках гърба, че повивалникът ми не беше удобен, трети ден ме срязва ръбът на лопатката. Старо възпаление...

Мога ли докато кърмя да се намажа с нещо, не мога да си ползвам дясната ръка? Дори детето не мога да държа...
Виж целия пост
# 470
Мами, кога започнахте да режете ноктите на бебето и с какво? Някоя ползвала ли е тези ел пили за скъсяване на ноктите?
Виж целия пост
# 471
Мами, кога започнахте да режете ноктите на бебето и с какво? Някоя ползвала ли е тези ел пили за скъсяване на ноктите?

Около 2 седмици след като излязохме от болницата ги изрязах и изпилих,защото постоянно се драска ,а не търпи ръкавичка Иначе в болницата ми бяха казали ,че до 3 тия месец не трябва да се пипат,сами щели да паднат.
Виж целия пост
# 472
Мами, кога започнахте да режете ноктите на бебето и с какво? Някоя ползвала ли е тези ел пили за скъсяване на ноктите?

Моят е на 16 дни и вчера и днес подрязахме. Има хубави сетове на Кикабу с пиличка, ножичка, термометър и т.н. и тях ползвам.
Виж целия пост
# 473
Мами, кога започнахте да режете ноктите на бебето и с какво? Някоя ползвала ли е тези ел пили за скъсяване на ноктите?

Около 2 седмици след като излязохме от болницата ги изрязах и изпилих,защото постоянно се драска ,а не търпи ръкавичка Иначе в болницата ми бяха казали ,че до 3 тия месец не трябва да се пипат,сами щели да паднат.

Да, аз до сега ги белех (месец и половина), обаче сега гледам, че не се белят вече, пък така да ме е страх с тая ножичка. Ама тая вечер страх не страх, ще ги режа, докато спи.
Виж целия пост
# 474
Почти през ден му правя маникюр, защото постоянно има зацепени нокти и стърчащи кутикули. Ползвам един комплект за бебшки маникюр на Ккикабу, но е много зле и сериозно се замислям да започна да ползвам моите професионални ножички и клещички за маникюр, че се измъчих с тези.
Виж целия пост
# 475
За сега само ги пиля и ми е лесно и удобно. Страх ме е да ползвам ножичка или нокторезачка. Много лесно се изпиляват
Виж целия пост
# 476
В болницата си носех  пила и с нея ги оправих още на втория ден. А откакто е вкъщи - с нокторезачка.
Да си призная това с нерязането с месеци го чух скоро, за първи път и сега пак. Позната си държи бебето с ръкавици постоянно по тази причина. Определено не е моето това. И на баткото му ги режех от началото и няма проблеми.
Дамите, които дохранват(6та седмица): по колко мл давате и на всяко хранене ли?
Виж целия пост
# 477
Не се оплаквам от детето ми- спи си нощем. Става в 23 ч, 03ч. и 06ч. Напоследък и колики няма- не му давам нито капки за колики, нито пробиотици.
Как го постигаш това да се буди в 23 ч за хранене? В колко си ляга? Моят не може да заспи изобщо преди 23-24 ч.
Виж целия пост
# 478
На мен ми бяха казали, че се режат след 1 месец, лелята вече го направи.
Да ви питам доволни ли сте от Лефакс? И дали сте се запекли от него?
Виж целия пост
# 479
На мен ми бяха казали, че се режат след 1 месец, лелята вече го направи.
Да ви питам доволни ли сте от Лефакс? И дали сте се запекли от него?

С него не усетихме колики, докато не го спрях защото се запече и се мъчеше така. Сега пак сме си с колики като не го давам, но едното за сметка на другото. Запича като се натрупа в организма и после става много лошо. Трябваше седмица и повече да започне да си ака нормално
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия