Google, ще ти пратя снимка.
Сега се гушкаме и приспиваме. Още си лягаме финално в 00 часа и това е. Но още малко ще започнем и по-рано, сигурна съм. Иначе аз бях днес на 2 часа сън, че вчера объркахме дневния режим и нещо го изпуснахме да спи повече и вечерта ни даде за душата
Днес беше цял ден с двете си баби, май пак е спал основно, опитах от 19 ч досега да правим няколко ефективни будувания, май успяхме, ще видим, вечерта ще покаже хахаха
Честно казано не мисля дори да се опитвам да му сменям режима, който сам си е създал, защото така или иначе лятото ще трябва да си ляга по това време (тук лятото е 40 градуса до 19ч, към 21 ч става една идея по-нормално, разбирайте 35 градуса, то тогава ще го извеждаме на разходки, както и рано сутрин), затова пък ще набляга на следобедната сиеста. Педиатрите, които аз следя, казват, че следобедните дремки са много важни, за да може детето да спи добре и през нощта, иначе качва кортизола, и аз лично също го видях при нас - в дните, когато не е могъл почти да спи следобед, заспиването вечер е някакъв ужас.
Честно казано не мисля дори да се опитвам да му сменям режима, който сам си е създал, защото така или иначе лятото ще трябва да си ляга по това време (тук лятото е 40 градуса до 19ч, към 21 ч става една идея по-нормално, разбирайте 35 градуса, то тогава ще го извеждаме на разходки, както и рано сутрин), затова пък ще набляга на следобедната сиеста. Педиатрите, които аз следя, казват, че следобедните дремки са много важни, за да може детето да спи добре и през нощта, иначе качва кортизола, и аз лично също го видях при нас - в дните, когато не е могъл почти да спи следобед, заспиването вечер е някакъв ужас.Препоръчани теми