Бързо се справиха...браво на преводачите!
Довечера ли, нощеска ли, ще видя кога ще го гледам, ама много се радвам, че ще го слушаме на оригинал!

(вървеше рекламата на Пежо в долния ляв ъгъл) В случая, ако не бяха рязали сцени, сериала щеше да откара до 2 ч. през нощта, защото рекламите така или иначе трябва да се пуснат, а и почна с 20 мин. закъснение..

гледай сега 2-ри, а по-късно ще ти потърся и пратя линкове и с останалите епизоди





Да мислят тези,
и Сънчо
,че ми изпратиха линка. 















Той несъмнено е много важен човек в тази сфера и мнението му е високо ценено. Освен това НИКОЙ не обича, когато работата му не е оценена..
А сега всички ще се съгласят със Сика и никой нищо не може да му каже, вкл. и Медиасет, които грам не заслужават Ел Турко! 




































Препоръчани теми