🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти... *тема 17

  • 52 540
  • 741
# 345
Оооо, супер!
Бързо се справиха...браво на преводачите!
Довечера ли, нощеска ли, ще видя кога ще го гледам, ама много се радвам, че ще го слушаме на оригинал!
Виж целия пост
# 346

Грозде,благодаря за линка! Flowers Rose
Но при мен се включи антивирусната програма и не ме пуска да гледам в Плейтубето.И при още един сериал ми стана така.Не знам дали има друг начин? 1 еп. с бг.субт от другия превод нямах проблем.
Освен Сънчо ,когато има възможност да ми пусне 2 еп. на лични.
Скрит текст:
Не ми остава време да попитам техника,който ми я инсталира тази антивирусна на новия лаптоп.


Виж целия пост
# 347
Четенето на италианските критици отново и отново (постоянно се появяват нови оценки), че представянето на Джан е страхотно и как е израснал.. и колко високо качество е ЕТ, ме изпълва с гордост, но е много жалко, че са съсипали дублажа....
А за "ножицата" (рязането на сцени) се сещам защо може да е. Първи епизод не го прекъсваха за реклами, чак три минути преди края беше първата 100* минутна рекламна пауза. Но следващите два епизода ги прекъсваха постоянно. Даже и по време на излъчването отвреме-навреме в краката на Балабан се движеше една кола Grinning (вървеше рекламата на Пежо в долния ляв ъгъл) В случая, ако не бяха рязали сцени, сериала щеше да откара до 2 ч. през нощта, защото рекламите така или иначе трябва да се пуснат, а и почна с 20 мин. закъснение..
С две думи, Медиасет буквално осакатиха ЕТ......
Доколкото познавам Джан, той никога повече няма да бъде на Медиасет, след тяхното "лечение" на сериала, което започна с лудите смени на дати и слаб ПР и завърши с изрязани сцени и кофти дублаж...

Тирели Костюми:



Големите Тирели (със 17-те Оскара)...


Злати Hug гледай сега 2-ри, а по-късно ще ти потърся и пратя линкове и с останалите епизоди Simple Smile
Виж целия пост
# 348
Грозде най-голямата прична за отлива от канал 5 е, защото по Медиасет Инфинити е било със субтитри и хората са се прехвърлили там. Абсолютно всички се оплакват от дублажа. Аз ги разбирам, спомням си, когато пуснаха Птичката с дублаж, не издържа и една серия....отврат работа. Защо не се пускат със субтитри не знам, дори и по-евтино ще им излезе.


Новела 2000:

СЛУЧАЙ, КОЙТО ОЗНАЧАВА
ДУША



ТУРСКА СТРАСТ
Неслучайно Can означава
душа



Виж целия пост
# 349
Добро утро,момичета!



Благодаря ви за споделеното инфо от пресата! Two Hearts
Джан достойно е оценен за играта му. Hands ClapДа мислят тези,
които са се заели с разпространението на сериала в Италия. Hands V
Аз изгледах и 2-ри еп.!Друго си е със субт. на бг.език,че с тази руска озвучка си беше мъка.
Благодаря на Гроздето Hug и Сънчо Hug,че ми изпратиха линка. HeartHeart







Приятен предпразничен ден!
Виж целия пост
# 350
Като разберете каква е връзката между бабата на Диана и Глория, кажете. И там какво още се чудехме... аз скоро няма да имам възможност да го повторя с бг субтитри.
Виж целия пост
# 351
Ел Турко е на първо място сред най-гледаните сериали в Медиасет Инфинити Nature Boom
Знаех си, че ще е най-гледан на платформата.. Заслужава това първо място!






Беше голяма грешка да се пуска на Канал 5! Това е все едно да пуснат Викинги, Последното кралство, Шогун или Бриджтън там - това са сериали, които никога няма да проработят в праймтайма на този канал, защото са създадени само за цифрово предаване и хората, които ги гледат дигитално, ги гледат, защото харесват жанра...
Както съм сигурна, че ЕТ няма да проработи и при хора, които гледат изключително и само турски сапунки Simple Smile

Ели, обратното е, в дома на Диана е закачена картината "Теменужената Вещица", тази вещица е прабабата на Глория, не разбрах връзката.. не е нещо важно, явно Grinning
Виж целия пост
# 352
Сигурна бях, че всички са отишли в Инфинити.
Ааа, Грозде, едно момиче от темата на Рибарчето ме пита на лични, дали има всички преведени серии, че е гледала първа серия и много й е харесал. Така че и гледащите турски сериали го харесват.
А бе, който разбира от кино го харесва...това е положението!
Виж целия пост
# 353
Добро утро,момичета!



Честит Лазаровден!
Здраве,щастие и любов да има във всеки дом!






🆕📽📺🇷🇴
Джан Яман приветства "El Turco" в Румъния
https://vk.com/canyamanfanklub?z=video-199343470_456270684%2F8b7 … l_wall_-199343470
рекламата за сериала
https://vk.com/canyamanfanklub?z=video-199343470_456270683%2Fcbb … l_wall_-199343470

Приятен празничен ден!

Виж целия пост
# 354
Щом има СКАНДАЛ, ей ма е.. на първа линия Joy

Маестро Доменико Сика избухна в ИГ! Nature Boom Той несъмнено е много важен човек в тази сфера и мнението му е високо ценено. Освен това НИКОЙ не обича, когато работата му не е оценена..
Ако Джан го беше казал, целият ад щеше да се развихри.....Mask А сега всички ще се съгласят със Сика и никой нищо не може да му каже, вкл. и Медиасет, които грам не заслужават Ел Турко!



🚩ИГ Доменико Сика:


"Бих искал да съобщя, че много съжалявам за ужасното програмиране
на този телевизионен сериал, който не заслужаваше, излъчвайки първите 3
последователни епизода в делничен ден, когато хората не могат да останат
до късно, за да гледат филм до късно през нощта ..., според мен много погрешно,
излъчвайки го противно на очакванията първо по канал 5 и чак след това по INFINITY,
МНОГО ПОГРЕШНО, според мен. Също така се рекламира много зле.
Канал 5 искаха да изхвърлят този сериал, който според мен заслужаваше повече внимание.
Много съжалявам, че разочаровах много зрители.
Забравих да кажа още нещо много важно:
те дори не излъчиха надписите, това е много важно, защото каналът е задължен
по договор да излъчи всички надписи и дори можем да ги съдим за тази небрежност.

С голямо удоволствие ви показвам тук някои скечове от сериала “EL TURCO”.
Както и да е,
бих искал да благодаря на цялата продукция на AY YAPIM, която ме подкрепи
в това прекрасно приключение"










Работата на Маестрото.. всяка негова снимка, е една от друга по-приказно красива,
но ги слагам в скрит текст, защото са много.
Скрит текст:














Виж целия пост
# 355
Добро утро,момичета!



Честита Цветница!Честито на всички,които празнуват днес!



Грозде HugRevolving Hearts







Скрит текст:





Чудесен празничен ден!

Виж целия пост
# 356
Малко красота

Виж целия пост
# 357
Добро утро,момичета!



От днес е началото на Страстната седмица!Всеки ден от нея се нарича Велики!
Днес е Велики понеделник и нека започнем деня със смирение, чисти мисли и надежда!
Изпълнете душата си със светлина и вяра!








🆕🆕🆕🇮🇹
📸 Уебсайт: Carlo Poggioli ~ Дизайнер на костюми.
Рисунки на костюмите на Ел Турко и Глория.



Приятен ден и прекрасна нова седмица в очакване на Великден!


Виж целия пост
# 358
Здравейте момичета и аз се присъединявам към темата да следя всичко за красавеца 🔥 Джан!
Виж целия пост
# 359
Здравейте момичета и аз се присъединявам към темата да следя всичко за красавеца 🔥 Джан!
Добре дошла! Blush
Сподели, какво си гледала с Джан!

Джан е под номер 2 в ИМДб

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия