







Явно с течение на времето метотрексата започва да оказва влияние вече на организма ,или пък самата болест е решила да забави темпа си
(
( Между временно имах изваждане на течност от двете колена защото неможех да клекна ..Ходих на рехабилитации 2 седмици за да си раздвижа дясната китка ,защото бях загубила 75% от двийението й. Звучи страшно , нали ...Сега вече 7 месец съм на тези лакарства и помагат ...По някога нямам никакви болки цял месец..върша си задълженията като нормален човек ..:друг път се появява болка за ден два но не толкова силна както преди . Моят ревматолог ми каза че нетряба да спирам лакарствата поне година -година и половина .... Сега съм на 30 и много уплашена ...като теб и всички останали , киото се барят с тази гадна болест .Никога не съм боледувала дори не съм насивала и се чудя как можа да се случи това. Тъй като съм доста силна си казвам че това е ново изпитание за мен и че тряба да се справя . Добре е че имам страхотен мъж до себе си и много ме обича и ми помага във всичко . Лошото е че сум на 30 и ще трябва да почакам още малко ....за бебе ...А толкова много го искаме ....
Сега трявба да правя и изселдване на децата което е най-гадното ще се побъркам ако го носят и те
искернно се моля да не стане
. Всичко е толкова гадно правя някаква гимнастика тук ма си ме боли снощи пак не можах да спя. Само се оплаквам и аз. Ма точно днес май не ми е ден. искаше ми се да споделя с вас как се чувствам предполагам всички сте имали такива дни
. 

а сега се чуствам отлично

имаше период в който не можех да си изправя сама главата и се хващах за косата и дърпах нагоре ,абе въобще трудна работа ,колкото до коксартрозата и на мен първмво ми казаха това ,но сега и аз незнам какво е ,и лекарката се притеснява най вече за тази става ,но каза че имам значително подобрение ,преди имах нулева ротация и крака ми трепереше при всяко движение ,а сега имам огромен напредък 
Препоръчани теми