🌹 Ергенът 🌹 сезон 4, тема #3: понеделник и вторник, 20:00

  • 109 553
  • 2 022
# 240
Елвира със защита на ниво четвърти клас "ама и той го каза" Joy
Виж целия пост
# 241
Е, то е ясно, че всички са видяли и констатирали,  че Мартин си попийва, но тя много наблегна на това пред камерите. Накрая тя ще го отнесе за всички. 😆
Виж целия пост
# 242
Имам няколко познати като Даниела. Ако няма мъжът няколко хилядарки на месец, не го броят за мъж.
Е, на по 36 - 37 станаха и още търсят. Въпросът е, че тях започнаха доста по - малко да ги търсят.
Виж целия пост
# 243
Ми просто си я накиснаха Елвира. Една по-малко.
Виж целия пост
# 244
Защо не бях аз да го попитам "Ти кога не ходиш на дискотека?"
Виж целия пост
# 245
Мартин започва да осъзнава какво е да влезеш реалити.
Виж целия пост
# 246
Шри Ланка с луканка , велико Simple Smile))
Виж целия пост
# 247
Елвира отговори като 13-годишна: Ма те всички ... Мартин я нахрани с наставнически тон.
Виж целия пост
# 248
Права си е Елвира, после глупава била. Пияница си е Мартин.
Виж целия пост
# 249
Мартин кво се прави на строгия учител,горката Елвира почервеня.
Виж целия пост
# 250
Елвира прилича на мен на първия изпит по Висша математика😆😆😆😆😆Как усеща, че си тръгва ххахаха
Виж целия пост
# 251
Елвира е доста тъпа и елементарна
Виж целия пост
# 252
Проблем с алкохола имали хората, само ако им треперят ръцете и пиели от сутринта. Тоя Мартин добре ли е?!
Пасва си идеално с писателката, която твърди, че хората, които ряботят нямали време да се развиват духовно.  А тя понеже е много духовна искала 50 к на месец да 'хубавее'. Омг Open MouthJoy
Виж целия пост
# 253
Елвира се обяснява сякаш е пред класната. Много глупаво момиче, много. Чак ми е жал за нея.
Виж целия пост
# 254
Ужас, пак криндж с конското на Мартин. Стана ми жал за Елвира.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия