🌹 Ергенът 🌹 сезон 4, тема #3: понеделник и вторник, 20:00

  • 109 572
  • 2 022
# 930
Ферай как набива свинска луканка
Виж целия пост
# 931
Защо Ферай е облечена, като медицинска сестра Joy
Виж целия пост
# 932
Марто, ако каже още веднъж "между другото" ше си тегля ножа.. Hug
Виж целия пост
# 933
Прави ми впечатление, че Ферайката муха доста, пък е жив скелет.
Виж целия пост
# 934
Защо Ферай е облечена, като медицинска сестра Joy

Изобщо не изглежда добре днес😬😬😬 Веждите са малко хайдушки 🤣
Виж целия пост
# 935
Това ферарито пияно ли е?
Кошмарно е това моме – просто и посредствено.
И грозно облечено.
Виж целия пост
# 936
Бранка: Дай ми ръка!!
Предизвика ми  дежа вю и  някак се сетих за " Махни сА" Joy
Същато кофти отношение и самочувствие без покритие ,само дето първата поне минаваше за хубава
Виж целия пост
# 937
"Тйе зъшу вкара тука тийъ двйе муийчита" - Ферай 2025
Виж целия пост
# 938
Ох с този българо-английски е много дразнещо.
Елвира беше със зачервена скука...
Виж целия пост
# 939
Виктор какво прави въобще в предаването, можеше да търчи след Брана и в София.
Виж целия пост
# 940
Бранимира ми е като палачинкова торта с тоя тежък грим..Слой след слой Joy
А на мен ми е като френска селска торта...
Виж целия пост
# 941
Който носи бяло, много му се... яде луканка 🤣
Виж целия пост
# 942
Ох с този българо-английски е много дразнещо.
Елвира беше със зачервена скука...
А вчера Любомира ми се стори и тя зачервена от едната страна. Тия двете да не са се били? Grinning
Виж целия пост
# 943
Бранимира ми е като палачинкова торта с тоя тежък грим..Слой след слой Joy
А на мен ми е като френска селска торта...
Като ромка е.
Виж целия пост
# 944
Виктор какво прави въобще в предаването, можеше да търчи след Брана и в София.
На Шри Ланка не може да му избяга ,от продукцията ги държат из късо Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия