Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир в Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 83

  • 57 278
  • 740
# 195
Значи прическата  на Афра  е най-хубавото в епизода.
Виж целия пост
# 196
Не вярвах, че може по-надолу! 🥹
Виж целия пост
# 197
Значи прическата  на Афра  е най-хубавото в епизода.
И друго хубаво нещо й дадоха в една от сцените, ама  дотам ли опряхме вече? Афра си остава украшение, където и да я закачат, но все пак тя не може всичко да компенсира. Можеше като част от СейФер.
Виж целия пост
# 198
Милна.  Какво друго да очакваме? И надеждите  умряха отдавна, това е реалността.
Виж целия пост
# 199
Ферит баш срещу балдъзката седи.
Виж целия пост
# 200
Някой да им пише на страницата . Възмутено, обидено.
Виж целия пост
# 201
Какво пишеше в съобщението накрая,че ми прекъсна тъпия нет.
Виж целия пост
# 202
Че какво не Ви хареса? Ето каква хубава сцена имахме накрая, преди да покажат Карам, си мислех, че ще видя надпис Son 😂

Сикорски, Сейран е подписала договора с инвеститорите и я поздравяват за решението.
Виж целия пост
# 203
Айде другата серия почват кавгите на Сейфер за договора на Сейран, да ни е честито Stuck Out Tongue Winking Eye

Сикорски, пишат й, че правилно решение взела Сейран, като подписала договора. Радват се, че ще работят с нея.
Виж целия пост
# 204
Имахме не повече от 2 хубави минути. И за да спазим традицията - повтаряне и дори усъвършенстване на лошите решения. Отново имаме луд, който дебне отвън, отново ще скараме Сейран и Ферит. Наистина не разбирам защо искат това да е финала. Защо?!?💔🥺
Виж целия пост
# 205
Нищо по различно ГГ е обгрижвана максимално. Случаят е заметен и Суна е бяла и добра.
Не ми се мисли Ферит като разбере, че Сейран е подписала договора как ще реагира
Въобще само тя отнася всичките негативи.
Виж целия пост
# 206
Приказката от трейлара какво общо имаше, че заспах? Извинявам се ...
Виж целия пост
# 207
Тези 2 часа и половина , можеха да ги вместят и в 20 мин. Много плява , много нещо. Сега  Сейран ще е виновната заради договора , така че когато гръмне бомбата за Суна и Ферит , да са квит двамата. А може и  изобщо да не излезе наяве истината за преживяното , кой каквото разбрал - такова .Просто Сейран ще търчи пак след Ферит и ще се оправдава...... И заживяли дълго и щастливо Корханите и Шанлъ.
Виж целия пост
# 208
Много разкрепостени ги показват съседите,три разведени двойки си се радват на съвместните стаи,брех,разтягаха локуми и накрая претупаха набързо..Хм и Феро и Суна,никой няма да им разбере за забежката.Браво,сладко цопнати един срещу друг,ни яли,ни мирисали...Епизода в началото за мен,не беше лош,но прекалиха със Суна,Есме и Кязъм.
Виж целия пост
# 209
За първи път от 3 години проспах серията със слушалки в ушите, което ще рече,  че серията за нищо не става, но все пак утре ще и сам шанс.
Връщам се да ви чета да имам някаква представа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия