Пазарът на недвижими имоти в БЪЛГАРИЯ, какво се случва реално - тема 88

  • 33 113
  • 746
# 285
Аз предпочитам да се промени начина на ползване на автомобил чисто и просто, за да се спре със замърсяването и задръстването. Всички които паркират по поляни и градинки разнасят огромно количество кал, прах и боклуци, които дишаме. Полза от поскъпване на гаражи нямам, а и да имам печалбата ще я дам за лечение на бели дробове.

За мечтите и Урсула, да ще даде около 800 милиарда, но за танкове и то за сметка на други сектори. Според мен който ял ял, пари вече няма да има за социални дейности.
Виж целия пост
# 286
Благодаря на всички за мненията. В такъв случай ще се ориентирам към закупуването на паркомясто или гараж.
Виж целия пост
# 287
Благодаря на всички за мненията. В такъв случай ще се ориентирам към закупуването на паркомясто или гараж.

Пишете после какво сте купили, сигурна съм, че ще бъде интересно за участниците в темата.
Успех с търсенето и сделката Simple Smile
Виж целия пост
# 288
Благодаря на всички за мненията. В такъв случай ще се ориентирам към закупуването на паркомясто или гараж.

Пишете после какво сте купили, сигурна съм, че ще бъде интересно за участниците в темата.
Успех с търсенето и сделката Simple Smile

Благодаря! Simple Smile
Виж целия пост
# 289
Пропуснал е 30к евро за гараж Grinning
Виж целия пост
# 290
Нали викате, че жилищата се качвали, понеже имало 80 милиарда лева (или 100 бяха?) в банките.
В цяла Европа обаче имало 10 трилиона евро "неизползвани спестявания" и еврокомисарката по финансовите услуги Мария Албукерк вчера е казала, че й се зловидят - смятала, че само стоят бадева в банките и умувала как да ги мобилизира за "отбрана":


Ето тази женица е, ако някой не я познава:


Така че мислете хубаво в европейски банки ли да си държите парите.
Виж целия пост
# 291
war time bonds. Дали ще плащат добър дивидент?
Иначе/ това мъж ли е или жена?
Виж целия пост
# 292
Идеята е да се емитират еврообилигации, които предлагат добра лихва и частни лица да инвестират в тях. Да се раздвижи фондовият пазар в Европа.
Виж целия пост
# 293
Нали Уруспията беше казала, че трябват 800 милиарда. Защо не си ги напечатат, а ще взимат от нас Grinning. Явно не може постоянно принтера да върви.
Виж целия пост
# 294
Идеята е да се емитират еврообилигации, които предлагат добра лихва и частни лица да инвестират в тях. Да се раздвижи фондовият пазар в Европа.
Еврооблигации и сега има достатъчно на пазара, лихвата е 3-4%. По тези "военни" ще е по-висока ли? И кой ще я плаща? То и сега всички бюджети са на дефицит.
По-скоро ще е някаква масирана пропаганда "бъдете отговорни европейци", "дружно да преборим Путин" и т.н. за да те накарат да им дадеш парите си срещу по-ниска лихва. Или направо сами да си ги вземат, като ти дадат хартийки срещу тях. Не че фиатните пари и сега не са хартийки, де.
Виж целия пост
# 295
Да не ги мислим хората с парите, те ще си се оправят.
Виж целия пост
# 296
В щатите е имало war time bonds точно със същата родолюбива пропаганда. Интересно ми е колко хора, които подкрепят войната срещу Путин ще си вложат парите където им е устата.
Хипо, това не са хора с парите, хората с парите ще си вложат парите във военно промишления комплекс. Тук става дума за обикновения човек с някакви спестявания.
Виж целия пост
# 297
Да не ги мислим хората с парите, те ще си се оправят.
Е ти нямаш ли пари? Все трябва да имаш. Най-малкото, нали си купила жилище?
И да нямаш, щом притежаваш жилище, неговата стойност зависи от това дали има достатъчно други хора с пари, на които да го продадеш ако се наложи да му реализираш стойността.

В тази връзка, щом в България жилища били станали скъпи защото имало 80, нека да са 100 милиарда лева в банките, то в Европа като има 10 трилиона колко трябва да са скъпи?
10 трилиона евро е 200 пъти повече от 100 милиарда лева. А ЕС има население около 65 пъти повече от България.
Тоест, ако това е логиката, трябва 3 пъти да са по-скъпи жилищата им. Средно за ЕС - не само за най-скъпите и богати държави.
Виж целия пост
# 298
Няма да е еврооблигации, твърде ретроградно е вече. Нещо с електронните пари и европейската цифрова идентичност ще е.
Виж целия пост
# 299
Да не ги мислим хората с парите, те ще си се оправят.
Е ти нямаш ли пари? Все трябва да имаш. Най-малкото, нали си купила жилище?
И да нямаш, щом притежаваш жилище, неговата стойност зависи от това дали има достатъчно други хора с пари, на които да го продадеш ако се наложи да му реализираш стойността.

В тази връзка, щом в България жилища били станали скъпи защото имало 80, нека да са 100 милиарда лева в банките, то в Европа като има 10 трилиона колко трябва да са скъпи?
10 трилиона евро е 200 пъти повече от 100 милиарда лева. А ЕС има население около 65 пъти повече от България.
Тоест, ако това е логиката, трябва 3 пъти да са по-скъпи жилищата им. Средно за ЕС - не само за най-скъпите и богати държави.

Не е това логиката, всяка държава си има специфики, които влияят на пазара, отделно от световните фактори.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия