Бъдете сред първите 100, които ще тестват новия гел крем Effaclar A.Z. на La Roche-Posay

  • 18 573
  • 688
# 390
 -Кожата ми се бори със стреса от работното ми място  :
Работя в трезор/среда ,която е прашна и лишена от циркулация на чист кислород/ -фактори ,които съсипват свежестта на кожата ми... като цвете без вода. Към момента се боря със сивия си  тен  и видимо бледият ми  вид ! Кожата ми повяхва....
Виж целия пост
# 391
Здравейте, на 35 г. съм. Имам суха и акнеична кожа, с бръчици около очите и на челото, също така и немалко пъпки.
Ежедневно полагам грижа като се опитвам хем да я овлажня, защото е суха, но и хем да изсуша пъпките и акнето.
За бръчките все още не взимам достатъчно мерки.
Ще се радвам да ме включите в избора си!
Виж целия пост
# 392
Здравейте , на 28г. съм и вече 2години се боря с лека форма на акне. Кожата ми от мазна се превърна в суха ,увиснала , раширени пори , черни точки и леки бръчици.
Виж целия пост
# 393
Специфични кожни проблеми, с които се боря - най-вече пигментни петна и признаци на стареене.
Виж целия пост
# 394
Бих била щастлива да изпробвам новия крем, тъй като имам бяла кожа и от слънцето ми се появяват петна , пък и бръчки 🙂.
Виж целия пост
# 395
Нямам специфични кожни проблеми. Полагам ежедневни грижи.
Ла Рош Посей е моя любима марка и с радост бих се включила в анкетата за тестване на новия продукт.
Виж целия пост
# 396
Боря се с несъвършенства-кожата ми е предразположена към пъпки, черни точки и широки пори, имам и железен от акне, а вече и бръчки.
Виж целия пост
# 397
Кожата ми е суха, с признаци на стареене характерни за възрастта-пигментни петна и бръчки.
Виж целия пост
# 398
Боря се със смесена кожа, както и несършества. Губя битката
Виж целия пост
# 399
Кожата ми е комбинирана, с мазна Т-зона. Големия проблем са ми пигментните петна по скулите и слепоочията, и много суха зона около очите, изразяват ми се бръчките в зоната на очите.
Виж целия пост
# 400
Имам фини бръчици около очите, на които бих искала да противодействам.
Виж целия пост
# 401
От скоро се боря с мазна и акнетична кожа серията effaclar единствено ми помага да се справя с тези проблеми.
Виж целия пост
# 402
Кожата ми е от смесен тип. Боря се с тъмни кръгове и бръчици около очите.
Виж целия пост
# 403
Кожата ми е чувствителна и реактивна. Ако не хареса някой продукт се зачервява и я усещам сякаш “гори”. Харесва качествени, чисти продукти, които са със свойства на овлажняване и подхранване. Ако не използвам хубав крем започва да съхне и да се лющи , особено около носа и веждите. Чувала съм, че кремовете на La Roch- Posay са хубави , бих тествала новия гел крем Effaclar с удоволствие .
Виж целия пост
# 404
Здравейте, имам суха кожа през зимата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия