Бъдете сред първите 100, които ще тестват новия гел крем Effaclar A.Z. на La Roche-Posay

  • 18 573
  • 688
# 420
Със суха кожа с малко бръчки и малко пигментни петна, отпечатъци на възрастта.
Полагам грижи като почиствам, подхранвам и хидратирам кожата на лицето и шията с подходящи продукти.
Виж целия пост
# 421
Моята кожа е суха и чувствителна.
Виж целия пост
# 422
Дъщеря ми е с акне и много бих искала да го изпробва. По принцип използвам за лицето си само кремове на Ларош, както и измивен гел
Виж целия пост
# 423
Нямам тежки специфични проблеми с кожата на лицето, боря се само с признаците на стареене.
Виж целия пост
# 424
След две бременности се появиха тъмни петна по лицето и кожата ми стана суха.
Виж целия пост
# 425
След ражданията, кожата ми стана суха и се появиха дребни петна, които ми вадят очите. С удоволствие бих тествала крема.
Виж целия пост
# 426
След раждането на дъщеря ми, кожата стана много суха и се лющи по бузите. В същото време имам поява на акне в определени зони около брадичката.
Виж целия пост
# 427
Боря се със суха и чувствителна кожа.
Виж целия пост
# 428
Имам нормална към суха кожа. 
Ползвам такива киселини в грижата си за кожата.Кремът звучи обещаващо!
Виж целия пост
# 429
Кожата ми винаги е била мазна в Т-зоната, боря се с този проблем всекидневно, но до сега не съм намерила подходящ продукт.
Виж целия пост
# 430
Аз съм почти на 60 години. С напредването на възрастта ми кожата ми започна да  губи еластичността си и производството на колаген намаля, което увеличи вероятността от появата на нови бръчки! Започнах от октомври да пия колаген, слагам и дневен и нощен крем, но може това не е достатъчно. Всички нови продукти бих тествала с удоволствие!
Виж целия пост
# 431
✍🏻 Споделете в темата дали имате специфични кожни проблеми, с които се борите.

Здравейте, да имам проблемна пигментация на кожата, която в последните години от слънцето се разви и от миналото лято се боря с този проблем, но засега с много слаб ефект. Бих искала да възвърна предишният естествен цвят на кожата и да пробвам да го задържа в последствие
Виж целия пост
# 432
Кожата на лицето ми е смесена, от време на време "лъсва" съответно се появяват и пъпчици. Другия проблем, който забелязвам напоследък е появата на финни линии.
Виж целия пост
# 433
Боря се с тъмни петна по кожата.
Виж целия пост
# 434
Имам много суха кожа. Нуждае се от постоянна и интензивна хидратация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия