Бъдете сред първите 100, които ще тестват новия гел крем Effaclar A.Z. на La Roche-Posay

  • 18 573
  • 688
# 450
Кожата  ми е много суха.  Не само през зимата, но и през лятото.
Виж целия пост
# 451
Ще се радвам  да тествам продукта.
Кожата ми е с проблеми-широки пори, червеникави петна, понякога пъпки.
Виж целия пост
# 452
Кожата ми е суха, чувствителна и лесно изгаря на слънцето.
Виж целия пост
# 453
Най-вече реакциите на кожата идват от неподходящата козметика или грим.
Виж целия пост
# 454
Боря се със сухата кожа и от там бръчки и отпуснатост. Бих се радвала да тествам продукта ви.
Виж целия пост
# 455
Нямам специфични кожни проблему. Кожата ми е смесен тип, като през зимата е изключително суха и се нуждае от постоянна хидратация. Изпилзвам и anti age продукти.
Виж целия пост
# 456
Суха кожа,не толкова свежа и сияйна, като преди.
Виж целия пост
# 457
Кожата ми е суха и често се напуква от вятъра и слънцето.
Виж целия пост
# 458
Споделете в темата дали имате специфични кожни проблеми, с които се борите.

Проблеми имам,особено ако фокусирам над тях,винаги се появяват нови Laughing
Суха кожа, отпускане,липса на свежест и блясък. Също така имам екзема на ръката,която се активира спрямо колко отслабена е имунната ми система.
Виж целия пост
# 459
Боря се с доста вече несъвършенства, свързани с възрастта, а и преди това, къде успешно, къде не Simple Smile Имам мазна кожа в Т-зоната, разширени пори, мимически бръчки и пигментация. Ще се радвам да пробвам нещо ново.
Виж целия пост
# 460
Имам зачервяване в областа на бузите, някоя друга пъпка.
Виж целия пост
# 461
Отвреме на време ми излиза по някоя пъпка около брадичката. Забелязвам отпускане на кожата от скулите нагоре като цяло. Мимически бръчки около очите по-изявени. Понякога тена не ми е толкова бистър, колкото ми се иска...някое малко петно тук там...
Виж целия пост
# 462
Боря се със суха кожа. Бих се радвала да изпробвам продукта.
Виж целия пост
# 463
Основните ми проблеми са свързани с черни точки и омазняване в т зоната
Виж целия пост
# 464
Имам сух повърхностен слой на епидермиса, но мазна кожа в дълбочина, което води до огромни разширени пори. Не съм открила начин досега, как да се преборя с този проблем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия