Звездни Компромати- март'25

  • 346 636
  • 3 572
# 1 560
Е тая Станка, ако го прави наистина плюя на нея и дано я разкарат.
Виж целия пост
# 1 561
Тези неща за Станка, особено след като гръмна този скандал с перничаните, които убиват беззащитни животни пред камера за пари... просто ми идват в повече!
Винаги съм била положително настроена към Станка, но ако тези неща са верни, категорично биха сменили отношението ми към нея като човек. Да убиваш ти беззащитни животни зависещи изцяло от човешката милост и настроение... плюла съм ти и на медали и на всичко.
Виж целия пост
# 1 562
Богданска с предишната муцунка.

Скрит текст:

Виж целия пост
# 1 563
Дължината на носа й е чудесна. Ако го беше пипала, само гърбичката да бяха оправили.
Намесите по челюстта, обаче направиха овала й по-хубав, тях одобрявам.
Виж целия пост
# 1 564
Аз още не мога да осъзная какво прочетох за тези дето да убивали животни срещу заплащане 😯и дори оспорвали задържането, защото се чувствали зле психически 🤐кой, за Бога, плаща за такива видеа
Виж целия пост
# 1 565
Вероятно болни мозъци като тях.
Виж целия пост
# 1 566
За съжаление и за още по-ужасни се плаща. Тези поне са ги хванали.
Виж целия пост
# 1 567
Бен Афлек отказал да купи на сина си маратонки струващи $6000. По-точно съгласил се да ги купи,но само ако синът му окоси тревата в двора им. Но изведнъж синчето загубило интерес към маратонките. Laughing
Синчето ли се е оплакал на папараците Joy
Подслушали са спора между Афлек и сина му на щанд за маратонки в магазин. Има и снимка. LaughingLaughing
Еее, тогава примерът за “добродетелния Бен” съвсем отива на кино.

Едно е детето да настоява за скъпи маратонки ей така, видени от друго дете или в сайт.
Друго е да обикаляш магазин със стоки за хиляди долари. Там са защото пазаруват или ги смятат за по техния джоб. Нормално е и сина да иска да закачи
Виж целия пост
# 1 568
Екстравагантен Теди Суимс на концерт 🐻
Виж целия пост
# 1 569
Нека ви разведря с нещо секси съботно😅🤫
Малко виснал импланта, но нека не дирим кОсури, вайба е важен😅😹🙊

Виж целия пост
# 1 570
Звучи ми като да е минал през кола маска и сега нищо не го плаши.
Виж целия пост
# 1 571
Той може и от нищо да не се плаши, ама ние се плашим от него.
Виж целия пост
# 1 572
Не са му направили плочки. Само казвам.
Виж целия пост
# 1 573
Митко Пайнера 🥴
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 574
Ами по-релефен е от вуйчо, ако е истинска снимка.😄
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия