Звездни Компромати- март'25

  • 346 627
  • 3 572
# 1 650
Мартин Шорт ми е много симпатичен актьор. Двамата с Мерил са двойка в сериала Убийство в сградата.
Виж целия пост
# 1 651
Чакаме "Дяволът носи Прада 2" тази година. ❤
Обожавам Мерил ❤❤❤.
Виж целия пост
# 1 652
Чакаме "Дяволът носи Прада 2" тази година. ❤
Обожавам Мерил ❤❤❤.
Ама това потвърдено ли е?
Виж целия пост
# 1 653
Онова момче дето спрягаха за гадже на вуйчо му е коментирало секси снимката. Ще го призная, ако има нещо наистина да се открият 🥰

Момчето с 10-годишното съревнование ли е това? Sunglasses
Виж целия пост
# 1 654
Веселяшка, гледай Крамър срещу Крамър. С Дъстин Хофман направиха страхотна игра.
Виж целия пост
# 1 655
Веселяшка, гледай Крамър срещу Крамър. С Дъстин Хофман направиха страхотна игра.

Преди време го бях започнала, знам, че идеше реч за тежък развод, но не го довърших в онзи ден.
Тежък ми дойде.
(Но ще го изгледам, все пак е първия Оскар  на Мерил.)
Докато наистина много харесах лежерността, чудесното трио с Броснан и онзи шведски великан, Скарсгаард❤ на фона на страхотните песни на ABBA в Mamma mia!
Обичам и Уди Алън, серих се за Мерил в Манхатън!
И за Желязната Лейди…за която също грабна Оскар.

Ще има втора част на Дяволът носи Прада, четох го някъде💪

Иначе майка и дъщеря (най-голямата) се развеждат през 2023 - Мерил след 45г брак със скулптора Дон Гъмър, баща на децата й.
Виж целия пост
# 1 656
Чакаме "Дяволът носи Прада 2" тази година. ❤
Обожавам Мерил ❤❤❤.
Ама това потвърдено ли е?
Не.
За сега са само разговори.
Виж целия пост
# 1 657
Gigi Hadid
Скрит текст:


Виж целия пост
# 1 658
Княгиня Калина на Сурва в Земен.
Не мога да се отърва от чувството, че някой като Краси Радков се е преоблякъл като жена и ще прави кодошлийски скеч.
Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 659
И внукът Симеон Хасан чукнал 18.
Чудя се защо ги правят тез карнавали с националните носии, ни Калина, ни Симеон Хасан имат нещо общо с България освен потеклото си.
Сто процента им е неловко с потури, престилки, калпаци. На мен ми е.
Все едно мен да ме забият при племе в Африка и да участвам в техните ритуали.
Виж целия пост
# 1 660
Калина и фамилия сега в България ли живеят?
Виж целия пост
# 1 661
Тая Сурва им е като Хелоуин. Може и винце да се е ляло, кой знае.
Преди време я бяха хванали да шофира пияна и имаше едни налепи изпълнения с кисело мляко. Някой знае ли какво стана след това? Имаше ли някакво наказание изобщо?
Виж целия пост
# 1 662
Отдавна са в България. Симеон Хасан се роди и порасна тук. За малко бяха се изнесли в Мароко, но пак се върнаха.
Нищо неловко няма в носенето на носия от Калина. Вземете да попрочетете малко повече. Тя от млада харесва българското традиционно облекло. Използва елементи в ежедневието - шевици, бродерии, кройки, като ги съчетава със съвременните. Дори булчинската й рокля беше такава еклектика.
Какъв човек си и към къде чувстваш принадлежност не се определя само от гените. А от възпитанието и личния избор. В противен случай английската кралица също не би имала нищо общо с Англия, защото произхода й е от германски благородници.

Виж целия пост
# 1 663
Онова момче дето спрягаха за гадже на вуйчо му е коментирало секси снимката. Ще го призная, ако има нещо наистина да се открият 🥰

Момчето с 10-годишното съревнование ли е това? Sunglasses
Даа.
Виж целия пост
# 1 664
Отдавна са в България. Симеон Хасан се роди и порасна тук. За малко бяха се изнесли в Мароко, но пак се върнаха.
Нищо неловко няма в носенето на носия от Калина. Вземете да попрочетете малко повече. Тя от млада харесва българското традиционно облекло. Използва елементи в ежедневието - шевици, бродерии, кройки, като ги съчетава със съвременните. Дори булчинската й рокля беше такава еклектика.
Какъв човек си и към къде чувстваш принадлежност не се определя само от гените. А от възпитанието и личния избор. В противен случай английската кралица също не би имала нищо общо с Англия, защото произхода й е от германски благородници.



Бъркате ПР с автентичност. Естествено, че в роклята за сватбата ще има шевици, необходимо е да се напомни принадлежност. А това че харесва шевици и прочие е супер, точно защото за нея е нещо екзотично, не е израснала, образовала се в България и няма нищо общо с българския национален характер или чувствителност, напълно естетествно. И аз харесвам полинезийски  мотиви, но това не ме прави полинезийка.
И да, не ми харесват потури, калпаци, пияни хора в ледена вода и прочие.

Случката с пияната княгиня се потули, била разтроена от смъртта на котката си затова пила вино, подобни нелепици. Разбира се, че ще предпочетат България, в Испания подобни глупости не биха минали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия