Звездни Компромати- март'25

  • 346 620
  • 3 572
# 1 710

Ами да, тя и Джесика Алба е нищо особено с мек задник, а Мария Бакалова само е била на правилното място и това е достатъчно..ъхъм.. хич не е завист..
Виж целия пост
# 1 711
Без да гледам мисля, че да си водещ на такова предаване не е толкова лесно, особено сравнено с Рачков, който прави предимно това от 20 години поне.
Виж целия пост
# 1 712
Естествено, че не е лесно. Тя е актриса, не е водеща. Разкошно изглежда. Прекрасна Бакалова
Виж целия пост
# 1 713
Не всеки актьор става за водещ, а и Мария няма никакъв опит в тази сфера. Съвсем прилично се представи, не виждам повод за злостни коментари. Много свежа, хубава и елегантна, с много топло и земно излъчване, не се прави на топ дива, браво!
Виж целия пост
# 1 714
Ох наистина ти се хиля на коментарите, SHE.
Да, Джесика си има мек задник, но написах, че е страхотна и младолика, ама това го пропускаш.
Мария според мен не е нещо твърде уникално, за да превъзхожда една тълпа американки, и да... мисля, че е била на правилното място... че има талант, но колкото нея имат и много други актриси. Но се радвам, че е българка и успехите, които има се свързват и с нашата страна...
Това не е завист, а моето мнение. Ако те интересува на кого завиждам или ми дай линк за такава тема или да ти пиша на лично Joy
Виж целия пост
# 1 715
А защо има нови водещи? (много ме дразни Рачков като водещ)
Виж целия пост
# 1 716
Страхотна е Мария, браво на нея!
Виж целия пост
# 1 717
Мария я гледах в български филм преди големия и успех и останах разочарована.Изкуствена,фалшива игра и едно декламиране!Филмът и той един никакъв.Криха се в гора от преследвачи.Изгледах го със зор заради нея и мога да кажа,че хич я няма.Може и да е дръпнала напред,но по-скоро съм съгласна с Good Mood
Виж целия пост
# 1 718
Аз я гледах в Стажантът и също не бях очарована. Но то и ролята не беше очарователна.
Виж целия пост
# 1 719
Диана Димитрова
Скрит текст:

Бахаров
Скрит текст:

Наум и Теа
Скрит текст:

Поли Генова
Скрит текст:

Куку и Пипи и Андре Рийо
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 720
Поли много разхубавена.
Виж целия пост
# 1 721
Куку и Пипи 😂😂😂
Виж целия пост
# 1 722
Поли май си е ремонтирала носа и тя.
Виж целия пост
# 1 723
И усните е боцкала леко.
Виж целия пост
# 1 724
Аня нещо не ми харесва.
Каква красавица беше!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия