Звездни Компромати- март'25

  • 346 617
  • 3 572
# 1 770
Горката Пипи, цял живот ще я сравняват с майка й.
Да, Аня е по-красивата, но Пипи не е грозна, напротив. Симпатична е. И има по-успешен брак.
А,защо какво им е на Пенчева и Караньотов?
Виж целия пост
# 1 771
Ева Лонгория на 50, още снимки от яхтеното парти с приятели..
Скрит текст:
Новак Джокович също е сред приятелите и..
Скрит текст:
и Джесика Алба
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 772
Предвид последните събития за продавалите мъчения и смърт на животни и за онези в Македония пренебрегнали всякакви правила за безопасност в името на печалбата, и погубили десетки деца, напълно подкрепям долното. И на мен няма да ми е мъчно за този свят и утре да се затрием късно е.

Тъжни, но верни са тези думи на Ален Делон:
''Ще си отида от този свят, без да ми е мъчно за него. Животът не ми носи кой знае какво. Всичко съм видял, всичко съм изпитал. Но най-вече мразя сегашната епоха. Повръща ми се от нея! Има създания, които наистина мразя. Всичко е фалш, всичко е подменено. Няма уважение към дадената дума. Важни са само парите. По цял ден чуваме за престъпления. Знам, че ще напусна този свят, без да ми е мъчно за него!''

.

Ален Делон

Виж целия пост
# 1 773
Миранда Кер на корицата на Stellar
Скрит текст:
Парис Хилтън на корицата на списание Grazia Italia.
Скрит текст:
Ариана Гранде за The Hollywood Reporter
Скрит текст:
Симон Ашли  на корицата на списание Defined
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 774
Божинов е бил във ВИП-зоната на голямо техно парти в събота вечерта и за разлика от доста други присъстващи селебритита и инфлуенсъри, които са били неадекватни от ползване на различни вещества, той е бил образцов - приятен, усмихнат, готин и чист. Браво на твоя човек, Денси!
Виж целия пост
# 1 775
Аз мернах снимки на често обсъждания тук фризьор, отивайки на това парти, с някакви дънки/панталон с поне 3-4 колана. Ще редактирам като ги намеря😅
edit: гледам и цъкам с език като лелка пред блока, а ние навремето се чудехме откъде да намерим светлоотразителни жилетки за техно парти, да сме модерни 😅
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 776
Причините за разрив между родители и деца могат да бъдат много и различни. Това, че някой е богат и известен, далеч не означава, че е свестен човек, и че децата му са длъжни да му търпят характеропатиите и да му играят по свирката, сакън да не ги обезнаследи... Особено когато става въпрос за връзки, скъсани преди 30 и повече години - еднакво смешни са и двете крайности - нито е безсърдечно и нечовешко как не са се интересували от горкичкия си 95-годишен баща, нито е жестоко как е обезнаследил още по-горките си 60 годишни дечица Smiley

Ако потърсите "Celebrities who disinherit their children", ще се начетете на огромен брой любопитни истории, включително за хора, които изглеждат мили, сърдечни и отворени, и човек никога не би допуснал, че могат да са (били) сурови и неприятни родители.
Виж целия пост
# 1 777
Божинов е бил във ВИП-зоната на голямо техно парти в събота вечерта и за разлика от доста други присъстващи селебритита и инфлуенсъри, които са били неадекватни от ползване на различни вещества, той е бил образцов - приятен, усмихнат, готин и чист. Браво на твоя човек, Денси!
Гордея се с Валери Божинов!:revolving_hearts:
Виж целия пост
# 1 778
Кейт и Уилям на ръгби мач:
Скрит текст:





Виж целия пост
# 1 779
Парис Хилтън на корицата на списание Grazia Italia.
Скрит текст:

Корицата на Парис Хилтън е шега, нали?
Виж целия пост
# 1 780
Е...той не е обезнаследил 60 годишни деца ,а 30 годишни ,като оставя всичко на  втората си жена -тяхна връстничка.
Не е някакъв краен прецедент ,разбира се...свят широк...например сестрата на баба ми ,сираче от малка  ,14 годишна влиза в къщата на някакъв чичак и се грижи за него до смъртта му.Този човек е заможен и и оставя къщата си в центъра на града и земя,като обезнаследява дъщеря си,която не му е родна ,а осиновена от сестра му тъй като с жена си не са имали собствени.
На мен това винаги ми се е струвало страшно нередно.Първо нанасяш травма на сестра си и детето и като ги разделяш в името на това да имаш наследник ,а после не му оставяш нищо на това дете.Тя също е водила дела и е спечелила част от наследството.
Виж целия пост
# 1 781
И Гришо е бил на РД на Ева Лонгория
Скрит текст:


Виж целия пост
# 1 782
За съжаление и при двете дъщери на Лима, кваста на таткото ги е отдалечила от гените и излъчването на майката.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 783
Каква мъничка е Лонгория до Гришо.
Виж целия пост
# 1 784
Разглеждах снимки от София филм фест, Деян Донков си е с Кошко.
Скрит текст:
Кошко. Ами Ума Търман ми е, не Мерилин (от фотосесия е, не от феста)
Скрит текст:
Мария Бакалова
Скрит текст:
Духовникова
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия