Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Мартенска вещерска и спортна

  • 64 983
  • 1 631
# 120
Муахаха Joy

Ама преди това трябва да се изпокараме с Гърция за авторските права, че май и там я има. Joy
Виж целия пост
# 121
Има я.ММ накара синът да му в намери и си я пуска непрекъснато.
Дубрутро!
    Честит национален празник!
Да пребъде България!
А ние да си научим уроците и да си познаваме историята!
Виж целия пост
# 122
Добро утро! Честит празник! Днес първи ден след ваканция,тегаво ще е за всички ни.Тъкмо бяхме свикнали да поспиваме до късно и хайде пак ранно ставане.
Хубава седмица на всички!
Виж целия пост
# 123
Добро утро!
Честит празник!
Бър, прекрасна си! И палтото е готино, ама кой ще го гледа него!
Енергоспестяваща съм и аз, много ми харесва и много добре звучи, не е като мързелива..Joy
Донси, купувай!
Мид, прегръдки!
Виж целия пост
# 124
Е бре, добро утро и честит празник Simple Smile
Виж целия пост
# 125
Вън е минус един уж само,колата обаче замръзнала.Напръсках вратите със спрей за бързо размразяване,успях да отворя,обаче не иска да запали..Ще отиваме на спирката.
Виж целия пост
# 126
Най-после при нас се очертава хубаво време.
   Поспах днес,ще пия кафе,чакам мамин Златен да стане.Щеше да ходи да ми мие колата,ама и той вчера бая енергия спести.
Виж целия пост
# 127
Добро утро! Честит празник!

Бъдете здрави и енергоспестяващи (това си е важно за психическото здраве)!

Пека банички и след малко ви мятам по една.
Виж целия пост
# 128
Честит празник! 🇧🇬🇧🇬🇧🇬
Чаках придремвайкиТилката до 5 и нещо да пише, че се е прибрала. 👿 Последните дни все е “карнавална”. 👹 После пък обърках в колко да вдигам брат ѝ, събудих то 30 мин. по- рано.
Кафе?
Виж целия пост
# 129
Давай,особено ако е от Биалети!
  При следващото ми ходене в любимата Италия ще взема да си до вас една .И този път ги заглеждах,но бях решила,че ще се отдам на ястия,кафе и гледки.
Виж целия пост
# 130
Дръпвам си кафе и баничка чакам! Аз още умувам какво да направя за закуска, мислех палачинки, но ми е останало само 1 яйце, та нещо друго ще е.
Виж целия пост
# 131
Добро!
Честит празник!

Аз не мога да съм никак спестяваща...ни енерго, ни инак.
Виж целия пост
# 132
Честит празник! 🇧🇬

Тили, две кафеварки за мен, моля!

Мистева, па много си работна Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 133
Честит празник, българки (и ако още четат тук българи)!

И аз се стягам за работен ден и 2 неприятни служебни разговора. Междувременно и 2х60 км трябва да мина. Следобедно ще се отбием с дребната през парка да тропнем едно хорце по повод празника и да изслушаме химна.
Виж целия пост
# 134
Честит празник!
И баница, и кафе искам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия