Искам да кажа...(228) през Март 2025

  • 40 041
  • 936
# 420
Добро утро , момичета!
Слънчев да е деня!
Виж целия пост
# 421
Добро утро!
Мога вече да свалям мартеницата. Преди малко щъркел прелетя над колата ми. Relaxed
Селесте, честита бъди!
Имай много прекрасни поводи за незабравими емоции и чудесни моменти с твоите хора! Heartpulse
Виж целия пост
# 422
Селесте, честит рожден Ден! Много здраве и късмет! Много нови места за почивка. Много интересни постановки за гледане и нови интересни заведения за пробване Wink
Виж целия пост
# 423
Селесте, честит рожден ден! Здрава и щастлива да си! Пожелавам ти живота ти да е пълен с положителни емоции!
Виж целия пост
# 424
Добро утро!
Селесте,честита да си! Присъединявам се към пожеланието на Лина! Бъди здрава и много щастлива!🍀
И моя първороден ми е рожденик! Прекрасните 17 години !🍀 Да ми е здрав, умен и разумен! Целеустремен и с лекота да сбъдва мечтите и желанията си!🍀
Виж целия пост
# 425
Добро утро.
Как хубаво почва денят. Селесте,  здрава,  щастлива,  успешна,  пътуваща и забавляваща се бъди. Семейството да те слуша и обгрижва.
Карз, здрав,  щастлив и успешен да е младежът.
Петък е! Дано е с повече поводи за усмивки.
Виж целия пост
# 426
Честити рожденници!
Селесте, здрава,щастлива, пътешестваща, все така позитивна и цветна!
Карз, прекрасни са тези 17, моята 17г след 10-ина дни става на 18 Simple Smile Здрав и успешен да е!
Хубав да е денят ви!
Виж целия пост
# 427
Добро утро!

Селесте, честита да си, много здраве, хубави емоции и сбъднати желания ти пожелавам 😘!

Карз, честит рожден ден и на твоето момче! Здрав, успешен и разумен да е 😊!

Тути, сигурна съм, че докторите са прави, че няма нищо притеснително и всичко при Монката е от пубертета 🤗.

И аз имам разни джунджурии от Шеин, взех симпатични неща за декорация на стаята на детето. Вчера дойде и леглото, ще видим кога ще го сглобим и как ще го правим блестящо. Нашата тема на стаята е дъги, ММ каза, че килимът приличал на одеало, ама никой не го пита 😁.

Спокоен петък, момичета 😘!
Виж целия пост
# 428
Добро утро!

Селесте, честит рожден ден! Здрава, щастлива и обичана бъди! Heart

Карз, честито да е и твоето момче! Да е здрав, все така целеустремен и много успешен! Heart

Прекрасен петък на всички! Hug
Виж целия пост
# 429
Добро утро, момичета! Благодаря за хубавите пожелания, усмихнахте ме отрано!

Карз, да е много здрав, щастлив и с късмет първородният! Весел празник му пожелавам!

Тути, довери се на ЛЛ! Hug Вероятно наистина е нещо от растежа.

Програмата за днес е лежерна, почерпка по обед, довечера сме с Марто и други дечица на "Питър Пан", после май ще менкаме със сестра ми по едно дете, че малките бяха цяла седмица заедно, ама големите ще могат само довечера да се видят и за целта ще трябва да ги разделим по двойки с преспиване.
Виж целия пост
# 430
Карз, честито да е момчето! Да има все такава воля да покорява и сбъдва!
Моята тийнка снощи спори каква толкова била разликата дали има 18 или има няма някой друг месец дотогава. И това по повод предстоящ концерт на Криско във Варна октомври, където иска да ходи само с приятелки и евентуално дискотека вечерта.
След обяснението ми се разсърди защо сме й нямали доверие.
Днес сутринта се извинява.
Тути, Мони случайно скоро да е била в МЦ?
Виж целия пост
# 431
Карз , честит да е младежа! Здрав и щастлив да е , с лекота да сбъдва мечтите си!
Тути , моята голяма дъщеря беше постоянно с ниско кръвно , даже на изпращането на училището припадна. Това отмина.
Виж целия пост
# 432
Добро утро!

Селесте, честит рожден ден! Бъди здрава, щастлива и обичана!
Карзче, честито да е и твоето момче! Да бъде здрав и успешен!
Изпих кафето и се захващам малко да поизчистя.

Хубав петък!
Виж целия пост
# 433
Селесте, прекраснице, честита да си! Здрава, обичана, сбъдваща мечтите си 🍀🎂🎁

Карз, честито и на твоето момче 🍀 Здрав и успешен да е!

Тути, 🤗 дали няма връзка с цикъла/овулация?

Ем, мн мили моменти са това 😍

Мари, единствено недоволна е девойката, че скоро й свършва отпуската 😁

Буквално за два дни избухна градината, ухае на пролет вече 🤩🌷
Виж целия пост
# 434
Селесте, честит рожден ден! Здраве, щастие и любов! 🌷🤗 При мен нищо интересно, утре ще ходим с приятели до Пирот, малко разнообразие. Хубав петък! 🥰
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия