Лидл 189 тема, МАРТ

  • 77 139
  • 1 101
# 525
Въобще не ми дойде на ум за сменената опаковка. Обиколих онзи ден два магазина да го търся сладоледа и така и не го намерих.
И аз така. Обиколих и не намерих, но сигурно ли е че е с купона? Все пак е съвсем различна визия. А преди си имаше и на Балино,  и на Джелатели видове сладолед.
Виж целия пост
# 526
Гледай кодът да съвпада.
Виж целия пост
# 527
Същият е, взех вчера. Както вече са писали, гледайте кода от купона дали съвпада с продукта Simple Smile


Най-добре е да се гледа кода на продукта.
Виж целия пост
# 528
И аз преди малко взех сладолед.
Точно този от снимката си минава с купона.Аз също проверявах кода и наистина съвпада.
Виж целия пост
# 529
Някои ако иска купон за сладолед или пекн да пише да го активирам.
Виж целия пост
# 530
Искам да благодаря за препоръката за козунака с ванилов крем. Взех днес и много ми хареса. Наистина е доста сладък, за мен лично е плюс това. Доста плънка, много стафиди, а цената е много много добра. При нас имаше и панетоне. Някой дали го е пробвал вече?
Скрит текст:
Панетонето ми дойде сухо. Челните места за мен са този с крема и класическият.
П.с на каква цена излиза сладоледът с купон от мейла, че аз активирах за пекан?
Виж целия пост
# 531
Искам да благодаря за препоръката за козунака с ванилов крем. Взех днес и много ми хареса. Наистина е доста сладък, за мен лично е плюс това. Доста плънка, много стафиди, а цената е много много добра. При нас имаше и панетоне. Някой дали го е пробвал вече?
Скрит текст:
Панетонето ми дойде сухо. Челните места за мен са този с крема и класическият.
П.с на каква цена излиза сладоледът с купон от мейла, че аз активирах за пекан?
Виж целия пост
# 532
denyil , видим ли е вече в приложението ти Екстра купонът?
Не, няма го. Миналата седмица също активирах и не се появи.
Аз сега пробвах и се появи веднага.Да не би пощата да е за друг акаунт? Simple Smile
Не, моята поща с моят акаунт си е. Днес пак пробвах няколко пъти( дори и сега въпреки че е късно)- активира се, но не го получавам. Здраве да е, явно някъде при мен има проблем.
Благодаря за отделеното време на всички!
Виж целия пост
# 533
Подарявам
Виж целия пост
# 534
Панетонето е сухо.Козунаците са мекички и са страхотни.
Виж целия пост
# 535
Подарявам
Скрит текст:
Виж целия пост
# 536
Подарявам
Скрит текст:
Виж целия пост
# 537
Добро утро! Подарявам купон за 5лв отстъпка при сметка над 50лв. Изтича днес.
Виж целия пост
# 538
Добро утро, подарявам купоните:
Скрит текст:



Виж целия пост
# 539
Подарявам:
- за 1 ст. е подарен;
- пълнозърнестия хляб е подарен;

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия