Лидл 189 тема, МАРТ

  • 77 133
  • 1 101
# 675
Лидъл имат много странен курс евро лев. Явно вече са влезли в евро зоната и за тях валутният борд не важи Wink Хи Хи Хи.
Скрит текст:
Пак са излъскали някоя ябълка и искат да стават рокфелеровци Wink Само дето ябълките им все вързани със свински опашки .
Виж целия пост
# 676
При нас няма от зелената маслинена паста в малките бурканчета.
Виж целия пост
# 677
Пристигнаха мейл купоните :

Виж целия пост
# 678
Подарен.
Виж целия пост
# 679
Момичета, има ли в ЛИДЛ сок от бъз, например тип концентрат, който се разрежда с вода или пък готов? Ще ми трябва за уикенда, но май не съм виждала до сега там такъв, та да се ориентирам овреме.

Не съм го виждала в Лидл, но е мега добър. ❤️
Виж целия пост
# 680
Скрит текст:
Момичета, има ли в ЛИДЛ сок от бъз, например тип концентрат, който се разрежда с вода или пък готов? Ще ми трябва за уикенда, но май не съм виждала до сега там такъв, та да се ориентирам овреме.

В ДМ:   https://www.dm-drogeriemarkt.bg/search?query=%D1%81%D0%B8 … duct   
Виж целия пост
# 681
И в лидл има, но е много гаден. Пластмасова бутилка, води се концентрат и се разрежда, но вкъщи не се одобри. Стои до натуралните сокове солевита на рафтове. Има го в два вкуса - бъз и малина ( или подобно бери, червен цвят)
Виж целия пост
# 682
Минах през Лидл на Вардар за козуначе за баба и ми направи впечатление, че са върнали -50% на месото. На снимката са воденички, аз лично взех кебапчета. Имаше и други меса - пържоли, кюфтета, пилешко, пуешко, риба на 50%. А може и нововъведението за 20-те процента да не е достигнало до там, не знам.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 683
Момичета, има ли в ЛИДЛ сок от бъз, например тип концентрат, който се разрежда с вода или пък готов? Ще ми трябва за уикенда, но май не съм виждала до сега там такъв, та да се ориентирам овреме.
гледам, че в Билла от днес е предложен във ваучерите (намален)  за 9.99 лв.
Виж целия пост
# 684
В Лидл има " Био сироп от цвят от бъз" в стъклени бутилки от 500 мл. Много е хубав, но мисля, че не е в ПА.
Виж целия пост
# 685
В Лидл има " Био сироп от цвят от бъз" в стъклени бутилки от 500 мл. Много е хубав, но мисля, че не е в ПА.
Да, с био продукти го пускат, 1-2 пъти годишно. И аз го харесвам.
Виж целия пост
# 686

Това масло хубаво ли е? Не съм купувала от него.
Виж целия пост
# 687
Дайте мнение за миксера, за тези пари ми се струва добър. Мисля да го взема като резерва.
Виж целия пост
# 688
Не ми харесва това масло на мен.
Виж целия пост
# 689
И аз не го харесвам това масло. Взимам от другото, което е 250 гр. на Пилос.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия