Лидл 189 тема, МАРТ

  • 77 122
  • 1 101
# 735
И аз съм доволна от подложките за отцеждане. Мойте са бордо. Пера ги на 40  °, не са мръднали.
Благодаря на всички за споделената информация! Hug Tweety1993 тъкмо съм ги пуснала да се въртят на 40, че на повече не се престраших.

Моят купон за Favorina e валиден до 23.03 включително, ако някой го иска да пише. Имам и купон от скреча за гръцки питки, слагам в скрит текст.
Скрит текст:

Виж целия пост
# 736
Бих помолила ако някои има свободен купон за сладолед.
Виж целия пост
# 737
Бих помолила ако някои има свободен купон за сладолед.
Сега ще ти изпратя. Валиден е до утре.
Виж целия пост
# 738
Момичета, ако някой иска тези купони подарявам ги
Виж целия пост
# 739
Пуснали са дубайски шоколад на лидълската марка J D Gross
Виж целия пост
# 740
Купона за кашкавала не виждам в условията да има ограничение за количество? Знаете ли дали може да се вземе повече от един брой с отстъпката?
Би трябвало да няма ограничение.Взех 2 кутии от сладоледа и двете бяха намалени.
Виж целия пост
# 741
Момичета, ако някой иска тези купони подарявам ги

Подарени
Виж целия пост
# 742
Купона за кашкавала не виждам в условията да има ограничение за количество? Знаете ли дали може да се вземе повече от един брой с отстъпката?
Няма, днес взех 4 броя. А бях и на каса за самообслужване и гледах дали намаля.
Виж целия пост
# 743
И аз забелязах дубайския шоколад днес. 3 пъти обиколих щанда с тортили и хлебчета за бургери да търся тези гръцки питки от скреча и чак сега като се загледах в снимката, видях че са замразени Grinning
Някой ако ги иска, подарявам купона + този за фаворина, и още някои които не срещнах до сега из темата - консерва риба тон, кухненска хартия и белгийски бонбони.
Редактирам се : гръцките питки и белгийските бонбони са подарени
Скрит текст:
Виж целия пост
# 744
Гръцките питки са много тачени вкъщи точно защото са замразени. Много пъти са ме "спасявали". Ползвам ги като пърленки, когато съм забравила да купя хляб. Слагам за няколко минути във фурната или фраера, после мажа с краве масло, чесън и шарена сол. Или като блат за пица - стават супер бързо и децата са много доволни
Виж целия пост
# 745
И аз така използвам гръцките питки.🙂
Виж целия пост
# 746
Подарявам
Виж целия пост
# 747
За какви козунаци става дума?

По-добре не питай Stuck Out Tongue Winking Eye
Е сега съвсем ми възбудихте любопитството Grinning


Козунак класик 😀
Виж целия пост
# 748
Децата у дома си правят пици със замразените питки. В Гърция ги има и свежи- пшеничени, ръжени и царевични.
Виж целия пост
# 749
Пликове за лед има ли все още като постоянен асортимент?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия